Deks male2 DEKS Złoty Bull
amstaff, wiek ok. 12-14 lat

Wygląd: stalowy, z białymi znaczeniami, posiwiały
Charakter: uparciuszek :)
Zdrowie: w trakcie diagnostyki, problemy ze stawami i chodzeniem

Miejsce pobytu: dom stały, Łódź

Przy okazji odbierania z łódzkiego schroniska kudłatej Dejsi, poznaliśmy Deksa, staruszka bulla. Niestety przeżył on swoją opiekunkę i jak to w życiu bywa, ponieważ nikt inny nie chciał się nim zająć, wylądował w schronisku. Oczywiście na widok tego Złotego Bulla nasze serca zabiły mocniej, na szczęście dla niego, mocno zabiły tez serca Anaty i jej męża, którzy postanowili podarować Deksowi dom tymczasowy. Dzięki temu Deks trafił pod naszą opiekę i nikt już nie musi się obawiać że ten staruszek nie przeżyje w schronisku zimy.

W związku z roztoczeniem na Deksem opieki potrzebujemy:
- kennel klatki (rozmiar DOG IV - DOG V bo Deks jest spory)
- karmy senio,r
- suplementów na stawy,
- uprzęży na tylne nogi, aby pomagać Deksowi w chodzeniu po schodach w takim typie.
Poszukujemy Wirtualnych Opiekunów, którzy co miesiąc mogliby wspierać Deksa lub osób, które po prostu chcą mu pomóc, wpłacając coś od siebie na leczenie i badania Deksa (przed nami podstawowe badania - krew, kał, mocz, USG, serce, RTG klatki piersiowej, konsultacja okulistyczna. No i oczywiście poszukujemy dla dziadka domu stałego!
Pomóżcie nam pomagać. Bo razem możemy więcej.

Deks3 Deks4 Deks6

24.10.2016 Kolejny psiak z naszej fundacji zmienia status na "pański". I podobnie jak włąsnie adoptowana Pauza, tak i tym razem pies się nigdzie nie wyprowadza, nie pakuje, nie zmienia nawyków ani przyzwyczajeń. Złoty Bull DEKS zostaje na stałe w domu tymczasowym. Bo trochę tak jest, że jak masz psa kilka miesięcy to zaczynasz traktować go jak własnego i prędzej czy później zaczneisz zastanawiać się, czy ktoś będzie lepiej dbać, czy bardziej ukocha, czy będzie znosił humory, pierdzenie w kanapę...
Deks trafił pod nasze skrzydła dzięki pomocy Anety i jej rodziny, która postanowiłą dać mu dom tymczasowy pomimo zaawansowanego wieku i chorób. To oni go uratowali, godząc się na podzielenie się domem i sobą, a teraz go adoptując.
Kochani, ogromnie, ogromnie Was ściskamy, dziękujemy i życzymy najlepszego życia. Bo dobro wraca! A takie adopcje psów starych i chorych ciesza nas najbardziej!

IMG 1709 IMG 1722 IMG 1767

17.12.2019 Koniec roku jest niezwykle trudny. Żegnamy co i rusz przewspaniałe psy, które są bliskie naszym sercom. Jest to niezwykle trudne. Za Tęczowy Most odszedł Złoty Bull Deksio. Do końca swoich dni był aktywny i oddany opiekunom. Zaliczył nawet coroczny spacer W Góry Bulle, co było u niego wręcz tradycją od lat! Deksiu, dożyłeś wyjątkowo sędziwego wieku. Ale mając taką rodzinę, nic dziwnego że byłeś z nimi tak długo. Biegaj szczęśliwy tam na górze. Będziemy tęsknić.

Deks