MAJ 2013

miniaturkazDARCZYŃCY MAJ 2013

Mariusz Machczyński, Julia Muchajer ...

Mariusz Machczyński, Julia Muchajer, Katarzyna Kolosa, Magdalena Glaza, Anna Janowska, Hanna Dudkowska, Agnieszka Augstyniak, Jolanta Zajkowska, Natalia Tołłoczko, Patrycja Chałada, Maja Stelmaszczuk, Dagmara Romanowska, Mieczysława Matuszewska, Paweł Modzelewski, Natalia Górecka, Magda Kotnowska, Jacek Nowak, Klaudia Czempka, Anna Grunik, Aleksandra Małucha, Anna Gruszczyńska, Anna Chudzicka, Katarzyna Wróblewska, Agata Olewska, Wojciech i Paulina Godlewscy, Lidia Woźniczko, Marta Pietraszek, Michał Nowak, Hanna Olchawa, Jakub Manasterski, PAYU Allegro, Joanna Konieczna, Ewa Goliszewska, Joanna Firlej, Danuta Manaterska, Joanna Zielińska, Alina Łuczak, Agnieszka Wiśniewska, Aleksandra Wójtowicz, Katarzyna Sławska, Teresa Żółkoś, Maria Tywonek, Ewa Solecka, Aneta Pietkiewicz - Sworowska, Grzegorz Drozdowski, Anna Zajączkowska, Aleksandra Małucha, Jolanta Slazak, Marcin Woźniak, Sylwia Stępnikowska, Piotr Tabachowicz, Barbara Przybylska, Agata Stachowska, Katarzyna Zdybel, Irmina Jamka, Katarzyna Cichowska, Beata Sobiecka, Małgorzata Skorynkiewicz, Agnieszka Jóźwiak, Natalia Górecka, Bartosz Gniewko Szeszko, Bartosz Fedec, Paweł Rejmanowski, Marta Szczepańska, Wioletta Wachowicz, Justyna Pawlaczyk, Agata Błaszczyk, Bartosz Synowiec, Małgorzata Kirschanek, Klaudia Gawryszewska, Michał Suskiewicz, Irena Synowiec, Joanna Meyer, Jolanta Zajkowska, Elżbieta Bałka, Marcin Stacharski, Mateusz Nowak, Sławomir Kowalczyk, Sergiusz Pawlak, ANN-POL TECHNOLOGIE Anna Sobiecka, Aleksandra Olejniczak, Krzysztof Trela, Renata Brzozowska, Isabell Henning, Małgorzata Stępień, Mariusz Machczyński, Zofia Makowska, Marta Rogalska, Małgorzata Bystrzycka, Michał Napieracz, Aneta Dąbrowska, Ewa Kijeńska, Kinga Nawotczyńska, Maciej Wojciechowski, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Marcin Belkowski, Dorota Płachta, Grzegorz Łoskot, Katarzyna Bujakiewicz, Alicja Jaremek, Piotr Karpiuk, Pracownia Projektowa Marta Rogalska, Maciej Biernacki, Radosław Kowalski, Zaklad Teletechniczny COM-TEL Zbigniew Grabiński, Jolanta Wargin, Sylwia Gil, Sara Kaniawiecka, Magdalena Żabska, Justyna Pawlaczyk, Daria Garniec, Alina Krzeszowska, Jacek Broński, Sławomir Fojcik, Robert Kantor, Irena Synowiec, Magdalena Hubicka, Anna Jarota, Maja Stelmaszczuk, Marta Sobiecka, Henryk Kowalski, Aleksandra Wójtowicz, Magdalena Bogaj, Małgorzata Latosińska.

Na konto fundacji w dniach 1.05.2013 do 31.05.2013 wpłynęło: 8 832,78 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.05.2012 do 31.05.2012 wyniosły: 13 597,67 zł.