CZERWIEC 2013

miniatura_ArtaDARCZYŃCY CZERWIEC 2013

Agnieszka Wyszczelińska, Lidia Woźniczko...

Agnieszka Wyszczelińska, Lidia Woźniczko, Wojciech i Paulina Godlewscy, Grzegorz Drozdowski, Joanna Firlej, Joanna Zielińska, Robert Lipiński, Katarzyna Bujakiewicz, Michał Nowak, Marek Uniat, Jolanta Wargin, Agata Olewska, Urszula Górska, Aneta Pietkiewicz - Sworowska, Maciej Wojciechowski, Danuta Manasterska, Małgorzata Lewandowska, Anna Zajączkowska, Katarzyna Zdybel, PAYU Allegro, Joanna Konieczna, Auto Centrum Sylwia Regec, Piotr Tabachowicz, Jacek Nowak, Alina Łuczak, Marta Szczepańska, Irmina Jamka, Mirosława Karkowska, Jolanta Zajkowska, Klaudia Janus, Sławomir Kowalczyk, Bartosz Synowiec, Małgorzata Skorynkiewicz, Marcin Stacharski, Magdalena Jawajcuk, Dorota Płachta, Patrycja Szlamp, Katarzyna Cichowska, Wioletta Wachowicz, Grzegorz Sulima, Sergiusz Pawlak, Agnieszka Byczot, Natalia Hołówka, Sylwia Stęnikowska, Michał Jedzok, Anna Godlewska, Hubert Czyż, Elżbieta Waloch, Katarzyna Portanova, Katarzyna Jedynak, Joanna Piotrowska, Agata Murawska, Joanna Gajewska, Jolanta Slazak, Dorota Kępka, Monika Polk, Dominika Dawidczyk, Aleksandra olejniczak, Olga Świątek, Edyta Sielawnowska, Joanna Kosołowska, Joanna Wieczorek, Marta Tyszka, Sławomir Kowalczyk, Isabell Henning, Beata Morgiewicz, Ewa Przęczka, Maria Kobus, Krzysztof Pijanowski, Svitlana Apal'Kova, Zofia Makowska, Klaudia Czempka, Sylwia Gil, Iwona Pancer, Elwira Budzisz, Monika Kowalska, Beata Sobiecka, Magdalena Żabska, Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Olej, Mariusz Machczyński, Irena Synowiec, Noemi Stanisławska, Klaudia Pałuszka, Dagmara Kondracka,  Paweł Modzelewski, Joanna Kosołowska, Anna Ziaja, Alina Krzeszowska.

Na konto fundacji w dniach 1.06.2013 do 30.06.2013 wpłynęło: 6 346,85 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.06.2013 do 30.06.2013 wyniosły: 9 155,89 zł.