SIERPIEŃ 2013

_darczyncy1DARCZYŃCY SIERPIEŃ 2013

Paulina Janiszewska, Agata Piętaszewska...

Paulina Janiszewska, Agata Piętaszewska, Marta Klamecka, Małgorzata Latosińska, Tymoteusz Midek, Dominika Matuszczyk, Marta Kwiecińska, Michał Drozdowski, Paweł Dziadura, Łukasz Kolber, Monika Strus, Katarzyna Sławska, Beata Sobiecka, Kamila Kugler, Sabina Karczewska, Agnieszka Muścicka, Lidia Woźniczko, Katarzyna Stachyra, Magdalena Tereszkiewicz, Jadwiga Ilasz, Iga Około Zubkowska, Konrad Włodarczyk, Fin Barańska, PauY Allegro, Marta Kubiak, Mikołaj Kawalec, Anna Jarota, Mirosław Pawłowski, Maria Kobus, Anna Sulimka, Marta Rusek, Katarzyna Rusek, Dominika Pękała, Magdalena Wójtowicz, Małgorzata Wieczorkiewicz, Piotr Spatzier, Leszek Cybulski, Monika Kotwica, Ariadna Półtorak, Maja Stelmaszczuk, Jakub Mendel, Maciej Jankowski, Przemysław Chmielewski, Magdalena Bażant, Agata Olewska, Agnieszka Batko, Barbara Święty, Elżbieta Woloch, Magdalena Czernik, Aleksandra Wójtowicz, Krzysztof Kempski, Irmina Jamka, Agata Skiba, Nina Olwert, Noemi Stanisławska, Joanna Gajewska, Damian Dudkowski, Monika Kowalska, Maciej Ryba, Marta Żurawska, Zbigniew Grabiński Zakład Teletechniczny COM-TEL, Izabella Szczytt, Aleksnadra Szczęśniak, Jolanta Gudanowska, Bogumiła Sztyk, Monika Wyroba, Maria Tywonek, Joanna Firlej, Danuta Manasterska, Joanna Zielińska, Katarzyna Kolosa, Justyna Pawlaczyk, Monika Podolska, Kalina Szymankiewicz, Joanna Konieczna, Jacek Ślusarczyk, Dorota Kolanwska, Urszula Bajorek, Radosław Zagaja, Teresa Truchan, Agnieszka Egeman, Katarzyna Cichowska, Aleksandra Bettin, Piotr Tabachowicz, Przemysław Krzysztof, Halina Wojtasik, Mariola Rudnicka, Natalia Złomańczuk, Agnieszka Somerfeld, Barbara Święty, Marta Szczepańska, Agnieszka Kur, Ewa Maciążka, Małgorzata Skorynkiewicz, Karolina Jędrzejczuk, Karolina Braszkiewicz, Natalia Kotowska, Agata Skiba, Marta Zalewska, Paweł Szyszkiewicz, Aleksnadra Filipowicz, Michał Wikiera, Barbara Możaryn, Magdalena Borkowska, Dorota Deska, Mirosław Śliwa, Jakub Adamczyk, Piotr Ptaszyńskai, Wioletta Wachowicz, Martyna Wojtków, Marcin Stacharski, Sergiusz Pawlak, Bartosz Synowiec, Aleksandra Olejniczak, Karolina Zatorska, Krzysztof Trela, Beniamin Boriszkowski, Paulina Osmoła, Maciej Siwko, Dorota Ciesielska, Małgorzata Żebrowska, Anna Modrzejowska - Kosior, Klaudia Towsciuk, Beata Komorowska, Agnieszka Studzińska, Katarzyna Nowińska - Brońska, Agnieszka Wiśniewska, Jolanta Wargin, Maria Jaszkowska, Katarzyna Zygaschrole, Renata Brzozowska, Mirosława Karkowska, Maria Jaszkowska, Ewa Gorycka, Svitlana Pal'Kova, Konrad Dudek i Alicja Łupińska, Dagmara Romanowska, Martyna Wojtków, Sylwia Stępnikowska, Danuta Piechota, Jarosław Jędrzejko, Karolina Szweda, Wojciech Omielan, Justyna Simińska, Sylwia Gil, Magdalena Żabska, Katarzyna Cichowska, Małgorzata Lewandowska, Ewa Cieślik, Klaudia Czempka, Edyta Bryczkowska, Agata Stachowiak, Anna Żurawska, Alina Krzeszowska, Jacek Broński, Grzegorz Drozdowski, Robert Kantor, Magda Kotnowska, Ewa Rorawska, Anna Zajączkowska, Agata Malinowska, Irena Synowiec, Henryk Kowalski, Katarzyna Stachyra, Dorota Jakubowska, Kamila Kistela, Małgorzata Latosińska, Magdalena Hubicka, Dominika Dawidczyk.

Na konto fundacji w dniach 1.08.2013 do 31.08.2013 wpłynęło: 11 154,40 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.08.2013 do 31.08.2013 wyniosły: 13 157,21 zł.