WRZESIEŃ 2013

_MambaDARCZYŃCY WRZESIEŃ 2013

Maja Stelmaszczuk, Wojciech i Paulina Godlewscy...

Maja Stelmaszczuk, Wojciech i Paulina Godlewscy, Magdalena Bażant, Lidia Woźniczko, Elżbieta Waloch, Katarzyna Zdybel, Magdalena Tereszkiewicz, Marta Kubiak, Leszek Cybulski, Agata Olewska, Joanna Firlej, Joanna Zielińska, Piotr Tabachowicz, Przemysław Chmielewski, Renata Brzozowska, Joanna Gajewska, Jakub Mendel, Monika Podolska, Marta Dytkowska, Marta Żurawska, Danuta Manasterska, Kalina Szymaniewicz, Joanna Konieczna, Monika Polk, Natalia Złomańczuk, Alina Łuczak, Jakub Bardzał, Dorota Płachta, Barbara Możaryn, PayU Allegro, Anna Tarhan, Dorota Kolanowska, Magdalena Filipiuk, Joanna Dębiec, Kamila Kuźniar, Sławomir Kowalczyk, Jacek Nowak, Karolina Baraszkiewicz, Artur Śródka, Małgorzata Skorynkiewicz, Marta Szczepańska, Sergiusz Pawlak, Ewa Maciążka, Wioletta Wachowicz, Dominika Dawidczyk, Marcin Stacharski, Olga Dzida, Bartosz Synowiec, Mirosława Karkowska, Joanna Gajewska, Zofia Makowska, Ewa Cieślik, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Katarzyna Nowińska Brońska, Agnieszka Studzińska, Klaudia Czempka, Magdalena Łaborewicz, Beata Sobiecka, Katarzyna Bujakiewicz, Svitlana Apal'Kova, Karolina Szweda, Jakub Szymański, Małgorzata Lewandowska, Justyna Pawlaczyk, Irmina Jamka, Michał Napieracz, Grzegorz Grabowski, Kazimierz Simiński, Karina Klima, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ostoja Jadwiga Jagodzińska, Sylwia Gil, Urszula Sura, Anna Tymora, Katarzyna Zukowska, Magdalena Żabska, Beata Morgiewicz, Magdalena Kawacjuk, Elżbieta Waloch, Małgorzata Latosińska, Magda Kotnowska, Henryk Kowalski, Anna Jarota, Grzegorz Drozdowski, Alina Krzeszowska, Robert Kantor, Kamila Kistela, Dorota Jakubowska, Jacek Bronski, Iwona Pancer.

Na konto fundacji w dniach 1.09.2013 do 30.09.2013 wpłynęło: 5 595,91 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.09.2013 do 30.09.2013 wyniosły: 12 909,20 zł.