WRZESIEŃ 2014

_MambaDARCZYŃCY WRZESIEŃ 2014

Tadeusz Drabarek, Kinga Mehl, Patrycja Walkiewicz, Michał Łahoda...

Tadeusz Drabarek, Kinga Mehl, Patrycja Walkiewicz, Michał Łahoda, Alicja Kokowska, Adriana Bochenek, Barbara Bobowicz, Katarzyna Stachyra, Dorota Boguszewska, Kamila Kistela, Wojciech i Paulina Godlewscy, Karolina Michalewicz, Agata Tyrpa, Małgorzata Wiącek, Anna Czaplicka, Barabara Święty, Beata Morgiewicz, Alina Krzeszowska, Michał Drozdowski, Agata Olewska, Jacek Broński, Maksymilinan Czarnecki, Monika Jędras, Piotr Dratwa, Aleksandra Pawlińska, Mw, Łukasz Korczyński, Olga Stiefel - Brzezińska, Patrycja Enekiel - Kleczka, Kamil Zawiłowicz, Agnieszka Sopońska, Marta Bielawska, Urząd Dzielnicy Śródmieście, Jolanta Karpiarz, Marta Rogalska, Isabell Henning, Mirosława Karkowska, Anna Chojda, Renata Sierocińska, Wioletta Wachowicz, Danuta Manasterska, Joanna Zielińska, Iga Około - Zubkowska, Piotr Tabachowicz, Janusz Przywojski, Aleksandra Kostańska, Aleksandra Goławska, Kalina Szymankiewicz, Grzegorz Kaniewski, Agnieszka Kamińska, Agnieszka Skrzydlewska, Katarzyna Jendral, Kamila Cioś, Milena Majek, Dagmara Strumińska, Beata Wojcięgowska - Nowak, Adrian Chwierut, Renata Brzozowska, Jacek Nowak, Katarzyna Szwech, Marcin Woźniak, Hanna Dudkowska, Magdalena Podwysocka, Rafał Niziński, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Joanna Gajewska, Łukasz Kowalewski, Artur Śródka, Wioleta Michalska, Grzegorz Zychalak, Dorota Boguszewska, Julita Sobczak, Patrycja Cholewa, Irena Synowiec, Martyna Zgłobisz, Basics Paweł Baranowski, Mariusz Machczyński, Karolina Braszkiewicz, Sabina Karczewska, Karolina Prandzioch, Małgorzata Skorynkiewicz, Monika Kowlaska, Marta Cieciura, Kusa Damian Piotrowska, Marta Szczepańska, Magdalena Malicka, Judyta Stokfisz, Marta Habryka, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Martyna Szulc, Marcin Stacharski, PayU Allegro, Sebastian Bednarski, Agnieszka Adamska, Anna Taborska, Ewa Goliszewska, Adam Bialic, Julita Sobczak, Katarzyna Gojżewska, Adriana Bochenek, Monika Pasternakiewicz, Patryka Aleksandra, Olga Przychodzeń, Beata Gajkiewicz, Agnieszka Sopońska, Łukasz Bokiniec, Joanna Meyer, Maja Stelmaszczuk, Dorota Jakubowska, Katarzyna Bujakiewicz, Joanna Dębiec, Jagoda Pocyliusz, Adam Treuhahn, Łukasz Drągowski, Paulina Adamska, Joanna Marciniec, Mariusz Machczyński, Hanna Dudkowska, Robert Grądzki, Anna Gnizińska, Krzysztof Kleczka, Katarzyna Sowińska, Magdalena Żabska, Łukasz Pomiętło, Magdalena Mikaela, Grzegorz Drozdowski, Magdalena Malicka, Robert Kanotr, Jacek Broński, Ewa Racicka, Alicja Kokowska, Alina Krzeszowska, Kamila Kistela, Karolina Michalewicz, Irmina Jamka.

Na konto fundacji w dniach 1.09.2014 do 30.09.2014 wpłynęło: 6 384,02 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.09.2014 do 30.09.2014 wyniosły: 10 210,30 .