PAŹDZIERNIK 2014

miniaturkaDARCZYŃCY PAŹDZIERNIK 2014

Tadeusz Drabarek, Kinga Mehl, Adriana Bochenek...

Tadeusz Drabarek, Kinga Mehl, Adriana Bochenek, Zbigniew Grabiński, Katarzyna Nowińska, Maria Tywonek, Monika Jędras, Katarzyna Stachyra, Agata Trypa, Wojciech i Paulina Godlewscy, PayU, Beata Morgiewicz, Barbara Bobowicz, Agata Olewska, Agnieszka Siedlecka, Aleksandra Kostańska, Iga Około Zubkowska, Karolina Czerny, Patrycja Enenkiel - Kleczka, Agnieszka Sopońska, Fundacja Azylu Koci Świat, Magdalena Hubicka, Adam Borowski, Barbara Andrzejewska, Mirosława Karkowska, Anna Chojda, Agnieszka Ryba, Arkadiusz Wesołkowski, Danuta Manasterska, Joanna Zielińska, Kalina Szymankiewicz, Aleksandra Pawlińska, Wiolbranżowy Sklep Internetowy, Aleksandra Psonak, Aleksandra Goławska, Wioletta Wachowicz, Klaudia Towściuk, Agnieszka Kamińska, Isabell Henning, Kamila Cioś, Beata Wojcięgowska - Nowak, Justyna Nodzyńska, Beata Olszewska, Małgorzata Skorynkiewicz, Jagoda Poncyliusz, Katarzyna Szewch, Magdalena Podwysocka, Izabela Kurdyła, Piotr Tabachowicz, Joanna Gajewska, Monika Kowalska, Agata Stachowiak, Julita Sobczak, Wioleta Michalwska, Artur Śródka, Mariusz Machczyński, Aleksandra Bettin, Bartosz Synowiec, Martyna Szulc, Małgorzata Latosińska, Irena Synowiec, Agnieszka Adamska, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Marta Cieciura, Damian Rzymanek, Judyta Stokfisz, Marta Habryka, Marcin Stacharski, Marta Bielawska, Jolanta Karpiarz, Krzysztof Kleczka, Marta Zurawska, Małgorzata Kalida, Karolina Wiśniewska, Michał Drozdowski, Olga Stiefel - Brzezińska, Neomi Stanisławska, Anna Taborska, Mariusz Machczyński, Przemysław Uniejewski, Ewa Goliszewska, Joanna Dębiec, Katarzyna Gojżewska, Ewa Deja, Aleksandra Partyka, Mariusz Jakubowski, Olga Przychodzeń, Przemysław Skrzyperk, Łukasz Bokiniec, Beata Gajkiewicz, Maja Stelmaczuk, Paweł Andrzejewski, Dorota Jakubowska, Joanna Meyer, Jolanta Karpiarz, Jagoda Poncyliusz, Ewa Brzezińska, Łukasz Drągowski, Marta Szczepańska, Monika marszał, Przemysław Uniejewski, Mariusz Jakubowski, Anna Gnizińska, Renata Owczarek, Magdalena Żarbska, Zbigniew Grabiński, Agnieszka Sopońska, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Katarzyna Sowińska, Magdalena Malicka, Zuzanna Grabias, Mariusz Machczyński, MS Walichowska, Robert Kantor, Ewa Racicka, Grzegorz Drozdowski, Daniel Paczkowski, Alina Krzeszowska, Kamila Kistela, Alicja Kokowska, Irmina Jamka, Barbara Bobowicz, Marta Żurawska, Monika Pieńkowska, Monika Jędras Karolina Michalewicz, Katarzyna Stachyra.

Na konto fundacji w dniach 1.10.2014 do 31.10.2014 wpłynęło: 25 384,58 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.10.2014 do 31.10.2014 wyniosły: 7 119,44 zł.