STYCZEŃ 2015

miniDARCZYŃCY STYCZEŃ 2015
Beata Morgiewicz, Tadeusz Drabarek...

Beata Morgiewicz, Tadeusz Drabarek, Kinga Mehl, Małgorzata Latosińska, Krzysztof Trela, Janusz Przywojski, Oliwia Dudarska, Patrycja Enenkiel - Kleczka, agata Olewska, Wojciech i Paulina Godlewscy, Magdanela Olcho - Bauza, Agata Tyrpa, Monika Kowalska, Natalia Jagodzka - Dwurznik, Joanna Gajewska, Angelika Hartmann, Małgorzata Latosińska, Krzysztof Pryciński, Kamil Chmielak, Iga Około - Zubkowska, Danuta Manasterska, Wioletta Wachowicz, Joanna Zielińska, Aleksandra Kostańska, Damian Rzymanek, Mirela Gasparska, Anna Chojda, Mirosława Karkowska, Marianna Boczko, Iwona Cieślak, Kalina Szymankiewicz, Jolanta Karpiarz, PayU Allegro, Dominika Czekalska, Barbara Bobowicz, Katarzyna Sobczyk, Aleksandra Goławska, Łukasz Janik, Katarzyna Krych, Beata Morgiewicz, MW ZM Makuc, Paulina Kasprzyk, Elżbieta Dubowicz - Jabłońska, Wojciech Czub, Beata Wojcięgowska - Nowak, Katarzyna Starczewska, Agnieszka Kamińska, Tomasz Anna Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TORM, Adam Halska - Siury, Jan Rochon, Magdalena Podwysocka, Paulina Jędruch, Julita Sobczak, Wioleta Michalska, Karolina Braszkiewicz, Monika Kowalska, Dorota Zamojska, Eliza Piotrowska, Eulalia Czaban, Małgorzata Skorynkiewicz, Biuro Konsultingowe LEX - Nieruchomość Tadeusz Zawadzki, Agnieszka Byczot, Mariusz Machczyński, Maciej Niedzielski, Małgorzata Wojciechowska, Olga Kamejsza, Agnieszka Adamska, Marta Cieciura, Monika Adamczewska, Alicja Woźniak, Klaudia Skóra, Martyna Szulc, Judyta Stokfisz, Magdalena Tereszkiewicz, Irena Synowiec, Marcin Stacharski, Anna Siewruk, Magdalena Hubicka, Adelina Idzikowska, Maja Szczepaniak, Joanna Dębiec, Tomasz Michalak, anonim, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Małgorzata Szemborska, Adianna Dąbek, Szymon Kucharski, Justyna Wittbrodt, Sabina Kowal, Joanna Prusinowska, Krzysztof Kleczka, Barbara Malczyk, Bożena Małek, Patrycja Sztukarewska, Anna Taborska, Łukasz Kosicki, Kaja Józefczuk, Ewelina Wiśniewska, Olga Przychodzień, Bartłomiej Grześków, Katarzyna Gojżewska, Ewa Goliszewska, Filip Szczypa, Łukasz Bokiniec, Beata Gajkiewicz, Aleksandra Partyka, Barbara Malczyk, Justyna Simińska, KOŁO 1, Mariusz Samojduk, Marta Szczepańska, Joanna Meyer, Robert Lipiński, Jagoda Poncyliusz, Izabela Gnielka, Łukasz Drągowski, Paweł Baranowski, Katarzyna Pawełek, Krzysztof Sieczyński, BLUE MEDIA, Marzena Kubiczek, Jakub Flejszar, Anna Gnizińska, Urszula Karwińska, Sylwia Herej, Karolina Pilarczyk, Magdalena Żabska, Aleksandra Rokosa, Renata Owczarek, Łukasz Pomietło, Patrycja Wojnicz, Grzegorz Drozdowski, Katarzyna Sochoń, Katarzyna Sowińska, Paweł Zieliński, Magdalena Malicka, Bartłomiej Sobieszczyk, Agnieszka Szajnoga Flejszar, Katarzyna Sochoń, Robert Kantor, Agnieszka Wierzbicka, Mirosława Okoniewska - Poliwka, Iwona Hoeft, Anita Zawadzka, Alicja Skrabania, Marta Żurawska, Jacek Broński, Monika Jędras, Kamila Kistela, Katarzyna Stachyra, Anna Gawdzik.

Na konto fundacji w dniach 1.01.2015 do 31.01.2015 wpłynęło: 7 846,44 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.01.2015 do 31.01.2015 wyniosły: 10 611,55 zł.