WRZESIEŃ 2015

_MambaDARCZYŃCY WRZESIEŃ 2015

Tadeusz Drabarek, Madalena Jaworska...

Tadeusz Drabarek, Madalena Jaworska, Joanna Piórkowska, Michalina Cisz, Agnieszka Szynaka - Kaszubowska, Agata Tyrpa, Neomi Stanisławska, Katarzyna Stachyra, Monika Jędras, Iwona Swodczyk, Barbara Bobowicz, Magdalena Piecuch, Karolina Mazur, Magda Olcho - Bauza, Beata Morgiewicz, Katarzyna Szwech, Patrycja Rybarczyk, Agata Olewska, Doradztwo Prawne Konrad Kryszczuk, Katarzyna Sobczyk, Magdalena Tereszkiewicz, Iwona Cieślak, Ewa Goliszewska, Jolanta Karpiarz, Monika Uhera, Magdalena Sztor, Krystyna Szlagor, Aleksadra Kostańska, Patrycja Enekiel - Kleczka, Małgorzata Małek, Mirela Gasparska, Basics Paweł Baranowski, Andrzej Słupski, Katarzyna Kolosa, Katarzna Krupa, Joanna Zielińska, Agata Stachowiak, Mirosława Karkowska, Magdalena Hubicka, Dorota Płachta, Aleksandra Goławska, Kalina Szymankiewicz, Deputat Danuta, Marta Szczepańska, Beata Wojcięgowska - Nowak, Monika Pasterniakiewicz, Mirosława Karkowska, Monika Duma - Szymczak, Magdalena Podwysocka, Usługa Światło - Dźwięk Łukasz Sypek, Agnieszka Kamińska, Judyta Stokfisz, Dawid Dudek, Monika Uhera, Julita Sobczak, Joachim Kobierowski, Mariusz Machczyński, Katarzyna Bujakiewicz, Olga Pniewska, Magdalena Malicka, Ewa Drewnowicz, Natalia Malinowska, Anna Świercz, Jan Rochoń, Marcin Skrabiania, Marta Cieciura, Daniel Polit, Monika Kowalska, Magdalena Hubicka, Roman Michno, Katarzyna Koprowska, Olga Olczak, Sandra Jurczak, Aleksandra Wolf, Katarzyna Kucharska, Grażyna Ryba, Agnieszka Woźniak, Mariusz Rosik, Martyna Szulc, Katarzyna Fiszer, Marcin Stacharski, Wioletta Wachowicz, Katarzyna Ukalska - Matsibora, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Małgorzata Szemborska, Agnieszka Adamska, Beata Kozłowska, Patrycja Mularczyk, Olga Lewandowska, Paweł Kamykowski, Marta Oyrzyńska, Michalina Cisz, Marta Habryka, Natalia Jagodzka - Dwurznik, Anna Taborska, Joanna Dębiec, Marta Żurawska, Katarzyna Jedynak, Agnieszka Chłopecka - Gluzińska, Patrycja Wiernicka, Natalia Jagodzka - Dwurznik, Krzysztof Kleczka, Irena Synowiec, Paulina Dąborwska, Kent PayPal, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Marcin Głogosz, Anna Taborska, Krzysztof Juzak, Sylwia Koczwara, Kamila Pereta, Mirosława Karkowska, Małgorzata Radziwońska, MW ZM Makuc, Jacek Wojtczak, Katarzyna Knap, Monika Uhera, Magdalena Mrozińska, Katarzyna Dwórznik, Małgorzata Cegielska, Małgorzata Skorynkiewicz, Beata Gajkiewicz, Agnieszka Adamska, Sandra Jurczak, Krzysztof Kochanowski, Agnieszka Byczot, Dorota Jakubowska, Wanda Wiśniewska, Angelika Ciszewska, Jacek Nowak, Paulina Kotek, Bartłomiej Paczoski, Anna Bilkowska, Joanna Meyer, Katarzyna Sobczyk, Katarzyna Jedynak, Patrycja Para, Anna Sykut, Krzysztof Pękalski, Karolina Radziszewska, Tomasz Nachel, Łukasz Drągowski, Tomasz Łukasik, Marcin Wypich, Monika Tomaszewska, Katarzyna Burdaś, Zuzanna Wojciechowska, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Natalia Fijałkowska, Anna Gładysiak, Dominika Oleksy, Hanna Owczarek, Katarzyna Sochoń, Anna Świercz, Jolanta Wargin, Joanna Gasek, Monika Sawala, Monika Uhera, Paulina Czerny, Magdalena Manijak, Natalia Malinowska, Wiktoria Węglińska, Marta Kłos, Ewa Deja, Katecar Katarzyna Kucharska, Katarzyna Benioszek, Magdalena Jakubowska, Joanna Gasek, Usługi Światło - Dźwięk Łukasz Sypek, Rafał Dzikowski, Daria Momot, Anna Sikora, Agnieszka Kur, Aleksandra Maja, Joanna Gasek, Małgorzata Janowska, Monika Balicka, Magdalena Malicka, Renata Owczarek, Diana Witkowska, Magdalena Żabska, Dariusz Kołaczkowski, Klaudia Jarosińska, Joanna Gasek, Robert Kantor, Anna Jarota, Jacek Bronski, Grzegorz Drozdowski, Magdalena Zurek, Ewa Rorawska, Maciej Milewski, Karolina Michalewicz, Kamila Łaźniowska, Alicja Skrabania, Angelika Kowalska, Marta Żurawska, Izabela Gąsiorowska, Sylwia Załęska, Karolina Dziedzianowicz, Ewa Deja, Katarzyna Nowińska - Brońska, Alina Krzeszowska, Paulina Słoniewska, Karolina Kornuta, Mateusz Prostak, Patrycja Rodzeń, Ewa Jankowska - Elhadi, Roksana Kruczek, Agata Kozłowicz, Iwona Geniec, Natalia Nawrocka - Sadowska.

Na konto fundacji w dniach 1.09.2015 do 30.09.2015 wpłynęło: 8 779,45 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.09.2015 do 30.09.2015 wyniosły: 13 965,68 .