LUTY 2016

Daszka_mini1DARCZYŃCY LUTY 2016

Monika Kowalska, Tadeusz Drabarek...

Monika Kowalska, Tadeusz Drabarek, Małgorzata Wieczorkiewicz, Monika Duma - Szymczak, Katarzyna Sochoń, Noemi Stanisławska, Karolina Michalewicz, Agata Tyrpa, Alina Krzeszowska, Kamila Kistela, Monika Jędras, Iwona Swodczyk, Magdalena Piecuch, Joanna Dębiec, Diana Witkowska, Alicja Skrabiania, Angelika Kowalska, Łukasz Syperk, Natalia Jagodzka - Dwurznik, Magdalena Jaworska, Michalina Cisz, Barbara Piwek, Adrian Zygadlo, Magdalena Hubicka, Janina Królik, Małgorzata Kucznerowicz, Mariusz Rosik, Katarzyna Chamerska, KATECAR Katarzyna Kucharska, Magdalena Jaworska, Beata Morgiewicz, Blanka Jezierska, Justyna Kwaśna, Dorota Zamojska, Karolina Mazur, Agata Olewska, Anna Chojda, Beata Kozłowska, Jolanta Karpiarz, Agata Goskowska, Justyna Nodzyńska, Agata Gostkowska, Joanna Piórkowska, Beata Aniszewska, Magdalena Pietrowska, Patrycja Pilarska, Ewelina Pierzchała, Rafał Filarowicz, Joanna Wieczorek, Martyna Szulc, Katarzyna Jendral, Krystyna Szlagor, Patrycja Enenkiel - Kleczka, Monika Uhera, Dorota Górska, Agata Potażnik - Saied, Marta Surma, Tomasz Rzeżawski, Karolina Nowak, Aleksandra Kostańska, Monika Radoń, Aleksandra Maszota, Grzegorz Gołąb, Mirosława Karkowska, Magdalena Hubicka, Karolina Radziszewska, Mirosława Karkowska, Olga Ostaszewska, Jolanta Karpiarz, Aleksandra Kostańska, Małgorzata Małek, Aleksandra Goławska, Mirela Gasparska, Barbara Kamińska, Katarzyna Kolosa, Kalina Szymankiewicz, Magda Kotnowska, Katarzyna Dąborwska, Dawid Smoliński, Katarzyna Dwórznik, Natalia Szóstak, Luiza Chłopecka, Marta Habryka, Agnieszka Kamińska, Patrycja Walkiewicz, Małgorzata Jurczyk, Barbara Bobowicz, Karolina Kordowska, Beata Wojcięgowska - Nowak, Zofia Orzeł, Aleksandra Maszota, Kamila Jeżowska, Danuta Deputat, Tomasz Jurusik, Monika Pasternakiewicz, Magdalena Podwysocka, Justyna Nodzyńska, Agata Drewienkowska, Agata Potażnik - Saied, Karlina Siniarska, Anna Świercz, Klaudia Dworecka, Ewa Iwaszkiewicz, Aleksandra Chłopek, Dariusz Gohgor, Michał Kowalczyk, Katarzyna Jedrzejczyk, Dawid Dudek, Magdalena Jaworska, Judyta Stokfisz, Cezary Bodalski, Irena Synowiec, Mariusz Machczyński, Joachim Kobierowski, Krzysztof Kleczka, Dorota Rostkowska, Dawid Marciniak, Jan Rochon, Marcin Skrabania, Marta Cieciura, Aleksandra Krawczyk, Aleksandra Krawczyk, Aleksandra Dobrzańska, Joanna Jaskólska, Anna Chojda, Sławomir Fojcik, Daniel Polit, Monika Kowalska, Monika Uhera, Zuzanna Glinka, AR Kurpanik, Joanna Wójciak, Julia Gizela, Usługi Światło - Dźwięk Łukasz Sypek, Piotr Skrzyński, Marcin Stacharski, Dorota Krzyżaniak, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Angelika Ciszewska, Małgorzata Jurczyk, Tomasz Moński, Marta Habryka, Beata Kozłowska, Zofia Tomaszewska, Sylwia Konefał, Paulina Dąbrowska, Magdalena Wilk - Maciejewska, Anna Młyniarz, Ewa Deja, Sylwia Kobylańska, Małgorzata Szemborska, Agata Stachowiak, Anna Taborska, Krzysztof Juzak, Karolina Dziadczyk, Bartosz Synowiec, Magdalena Kukulska, Małgorzata Radziwońska, Aleksandra Krawczyk, Aleksandra Czaja, Katarzyna Gojżewska, Karolina Osenkowska, Anna Stokowska, P.H.U. A-B Artur Galla, Patrycja Świergiel, Przemysław Gryzełko, Artur Szeffler, Beata Lempart, Krzysztof Kochanowski, Anna Jarocka, Marcin Szpularz, Krzysztof Kochanowski, Beata Gajkiewicz, Jakub Adamczyk, Katarzyna Kujac, Monika Uhera, Jacek Wojtczak, Marta Szczepańska, Magdalena Szymanikuk, Beata Aniszewska, Piotr Dratwa, Jacek Nowak, Paulina Czerny, Joanna Meyer, Dominika Krupińska, Agnieszka Łukin, Sandra Jurczak, Marcin Czartoszewski, Noemi Stanisławska, Agnieszka Byczot, Marcin Różalski, Aleksandra Matejek, Bartłomiej Paczoski, Wanda Wiśniewska, Łukasz Drągowski, Magda Kotnowska, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Sylwia Zięba, Ewa Deja, Mariusz Machczyński, Katarzyna Burdaś, Beata Bryl, Agata Drewienkowska, Joanna Firlej, Wojciech Cielik, Filip Kowalczyk, Katarzyna Banasiewicz, Aleksandra Maszota, Paulina Kasprzyk, Anna Chojda, Weronika Duszak, Dorota Hejmanowska, Liwia Strzelczak, Doris Kachniarz, Maja Rowińska - Białas, Piotr Skrzyński, Sylwester Madecki, Artur Szeffler, Katarzyna Sobczyk, Michalina Karajnik, Karolina Grochólska, Agnieszka Liszewska, Paulina Żybowska, Aleksandra Szymańska, Agnieszka Adamska, Magdalena Rosińska, Marcin Wypich, Marta Kowalska, Marek Prusinowski, Usługi Światło - Dźwięk Łukasz Sypek, Michał Daniszewski, Monika Uhera, Katarzyna Ukalska - Marsibora, Paweł Skrzypczak, Teresa Zatoń, Anna Jarocka, Tomasz Rzeżawski, Katarzyna Sowińska, Natalia Złomańczuk, Ewa Sejbuk, Magdalena Malicka, Magdalena Żabska, Joanna Kwiatkowska, Edyta Bańkowska, Olga Pniewska, Aleksandra Majda, Grzegorz Szterling, Alina Krzeszowska, Robert Kantor, Kamila Kistela, Renata Owczarek, Magdalena Markgraaf, Grzegorz Drozdowski, Karolina Michalewicz, Marta Żurawska, Karolina Dziedzianowicz, Katarzyna Nowińska Brońska, Sylwia Herej, Andrzej Słupski, Alcja Skrabania, Angelika Kowalska, Łukasz Pomietło, Tomasz Rzeżawski, Dorota Rybińska, Katarzyna Karpińska, Anna Dermont, Magdalena Angiel - Binek, Wojciech i Paulina Godlewscy.

Na konto fundacji w dniach 1.02.2016 do 28.02.2016 wpłynęło: 12 503,23 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.02.2016 do 28.02.2016 wyniosły: 5 782,67 zł.