ZIMOWY ZLOT FUNDACJI 2010
DSC_0480a

Zapraszamy na ZIMOWY ZLOT FUNDACJI 2010

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy posiadają, kochają, znają lub chcą poznać psy ras TTB (Terrier Typu Bull) na już prawie zimowe ale z pewnością ciepłe spotkanie na Polach Mokotowskich w sobotę, 6 listopada.

Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją do poznania Bullowatych, zasięgnięcia opinii i porad szkoleniowca, poznania Fundacji działającej na rzecz TTB, a także zawiązania ciekawych przyjaźni w gronach posiadaczy i pasjonatów tych psiaków.

Będziemy na Was czekać od godziny 12 w okolicach stawu - ubierzcie się ciepło, zabierzcie swoich pupili i dobre humory. Spotykamy się, żeby pokazać jak fajne i kochane są nasze - okrzyknięte sloganami groźnych - psiaki.