Molly m2

MOLLY

w typie american bully, wiek ok 1-2 lata.
 
Wygląd: biała w czarne plamy.
Charakter: radosna, żywiołowa, braki w wychowaniu.
Zdrowie:  zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Sulejówek.

Molly jest suczką w typie american bully w wieku 1-2 lata. Została znaleziona w odstępie paru dni wraz z drugą sunią Polly. Obie suczki na pewno są z jednego domu (można by przypuszczać, że to matka z córką). Molly jest mega fajną pannicą. Jest żywiołowa, radosna, bardziej otwarta niż Polly, ma pozytywne pstro w głowie. Nie potrafi chodzić na smyczy, a bez niej lata po ogródku jak mały pershing i myśli o zabawie. Jest dość pozytywna do psów, aczkolwiek mogła by się nauczyć delikatności i mniejszego prostactwa. W warunkach hotelowych jest czyściutka, przyuczona do kennela, ładnie znosząca rozłąkę. Bez lęku separacyjnego i agresji. Jak na rasę AB obie suczki wyglądają bardzo dobrze. Nie widzimy niepokojących objawów ani ze strony aparatu ruchu, ani ze strony dermatologicznej. Na dniach obie suczki przejdą zabieg sterylizacji. Molly szuka dobrego domu tylko wraz z Polly, bowiem z uwagi właśnie na Polly zdecydowaliśmy się nie rozdzielać tych suczek do różnych domów. Molly i Polly przebywają obecnie w hotelu dla psów pod Warszawą. 

Molly 11 Molly 1
Molly 8 Molly 12
Molly 16 Molly 14

23.08.2022 Polly & Molly, dwie młode sunie w typie american bully nadal rozglądają się za nowym domem, bądź domami! W ich przypadku szukamy także domu tymczasowego bowiem dziewczyny nadal przebywają w hotelu! Są to wyjątkowe panienki z pomysłami, które nudzić nie dadzą się opiekunom. Z urokiem księżniczek będą grandzić, sprawdzać granice cierpliwości i rozkochiwać serduszka. Są gwarancją dobrej zabawy! Sunie są bardzo ze sobą zżyte, ale też lubią porywalizować, więc człowiek musi im pomagać w niepodejmowaniu durnych zabaw typu „podgryzanki”. Cudownie reagują na korektę "ej". Przyuczone do kennel klatek, do podróżowania, jako tako do smyczy (suczki są mocno lękowe i Polly w pierwszych miesiącach miała problem z odklejeniem się od podłoża). Suczki najlepiej jakby zamieszkały w domu z ogrodem. Im bardziej poza miastem, tym lepiej. Zdecydowanie sunie dla osoby, która ogarnia psy i umie panować nad stadem. Nie ma większego problemu, aby zamieszkały z innymi stabilnymi psami. Obie są wysterylizowane. Rodziny zainteresowane adopcją suczek, zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Pannice przebywają obecnie w hotelu dla psów, 30 km od Warszawy. Domu szukamy w całej PL.

Molly 4 Molly 17
Molly 18 PM1

28.12.2022 Z końcem roku śpieszymy z dobrą adopcyjną nowiną. Do kogo tym razem uśmiechnęło się szczęście? Kto po wielu miesiącach oczekiwania znalazł wspaniały dom, ze swoimi ludźmi, z poczuciem bezpieczeństwa? Tak, to Molly! Molly w przeciągu paru miesięcy odwaliła tytaniczną pracę, głównie pod okiem Asi z hoteliku dla psów, a potem przy wsparciu domu tymczasowego. Udało się jej nawet odnaleźć w mieście takim jak Warszawie, co wierzcie nam, z początku nie było takie oczywiste. Tu pragniemy podziękować naszej społeczności, za to że jest, że działa i przygotowuje psy do adopcji. Po naprawdę długim oczekiwaniu, dziś dzielimy się z Wami happy endem Molly. Nasza rozbrykana podopieczna znalazła swoją rodzinę! Zamieszkała pod Sulejówkiem, w pięcioosobowej rodzinie, zyskując do tego kociego kompana. Wraz z nową familią nasza łaciatka dostała nowe imię Luna. Molly miała to szczęście, że nowa rodzina jest pełna akceptacji, nie oczekiwała od razu poziomu mistrzowskiego w byciu grzecznym pieskiem. Takie domy to skarb – z czasem wypracują z psem bardzo dużo, bo wiedzą, że to systematyczna i spokojna praca daje najlepsze efekty.Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że los postawił na naszej drodze akurat tą rodzinę i że Molly odnalazła się u ich boku. Kochana rodzino, którą mieliśmy zaszczyt poznać i powierzyć Wam Molly - dziękujemy! Niech Wasze wspólne przygody trwają długie lata, niech będą okraszone sukcesami, dobrem, w poczuciu bezpieczeństwa, przepełnione miłością. Witajcie w FAMILY AST.

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)