Polly m2

POLLY

w typie american bully, wiek ok. 3 lata.
 
Wygląd: w biało-czarne łaty.
Charakter: mocno lękowa, braki w wychowaniu.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Polly ma ok. 3 lat. Podejrzewamy, że jest mamą Molly. Z pewnością suczki pochodzą z jednego domu, choć zostały znalezione w kilkudniowym odstępie czasu. Właściciel nie szukał swoich zgub, nie zachipował ich także. Polly jest bardzo delikatną suczką, mocno lękową w nowym otoczeniu. Nie jest nauczona chodzenia na smyczy, zapięta nieruchomieje, przywiera do ziemie. Bez wsparcia Polly jest wyjątkowo niepewna, na tyle, że nie jest w stanie nawet załatwić się na dworze. Natomiast mając obok siebie Molly zmienia się o 180 stopni! Suczki wspólnie biegają i harcują. Przy dłuższym spacerze Polly jest także w stanie załatwić potrzeby fizjologiczne na spacerze, co dobrze rokuje w nauce czystości tej panny. Widać, że Molly bardzo wspiera Polly. W ciągu najbliższych dni obie suczki przejdą badanie krwi oraz zostaną wysterylizowane. Szukamy WSPÓLNEGO domu dla Polly i Molly, najlepiej z dobrze ogrodzonym ogrodem. Opiekunów umiejących pracować i funkcjonować z dwoma psami. Suczki są rozbrykanymi młodymi pannami, które mają moc pomysłów w głowie. Zdecydowanie jeszcze trochę nauki przed nimi. Obie sunie są przyuczone do kennel klatki. Obecnie Polly i Molly mieszkają w hotelu dla psów pod Warszawą. 

Polly 6 Polly 1
Polly 24 Polly 22
Polly 27 Polly 23

23.08.2022 Polly & Molly, dwie młode sunie w typie american bully nadal rozglądają się za nowym domem, bądź domami! W ich przypadku szukamy także domu tymczasowego bowiem dziewczyny nadal przebywają w hotelu! Są to wyjątkowe panienki z pomysłami, które nudzić nie dadzą się opiekunom. Z urokiem księżniczek będą grandzić, sprawdzać granice cierpliwości i rozkochiwać serduszka. Są gwarancją dobrej zabawy! Sunie są bardzo ze sobą zżyte, ale też lubią porywalizować, więc człowiek musi im pomagać w niepodejmowaniu durnych zabaw typu „podgryzanki”. Cudownie reagują na korektę "ej". Przyuczone do kennel klatek, do podróżowania, jako tako do smyczy (suczki są mocno lękowe i Polly w pierwszych miesiącach miała problem z odklejeniem się od podłoża). Suczki najlepiej jakby zamieszkały w domu z ogrodem. Im bardziej poza miastem, tym lepiej. Zdecydowanie sunie dla osoby, która ogarnia psy i umie panować nad stadem. Nie ma większego problemu, aby zamieszkały z innymi stabilnymi psami. Obie są wysterylizowane. Rodziny zainteresowane adopcją suczek, zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Pannice przebywają obecnie w hotelu dla psów, 30 km od Warszawy. Domu szukamy w całej PL.

PM1 Polly 34
Polly 36 Polly 35

09.02.2023 Z ogromnym opóźnieniem pragniemy nieść Wam super nowinę, że własną, kochającą rodzinę znalazła Polly. Czekała trochę dłużej niż Molly, która była troszkę łatwiejsza w obsłudze a co za tym idzie i adopcji. Polly zamieszkała pod Warszawą, ze wspaniałymi opiekunami panią Małgosią i panem Stanisławem. Wraz z nowymi wyrozumiałymi opiekunami zyskała ogromną dozę akceptacji i niezwykle mądrego psiego kolegę, amstaffa Xantiego, który ustępował jej na każdym kroku i dał wspólną przestrzeń. Lepszego domu dla niej nie mogliśmy sobie wymarzyć. Jesteśmy niezwykle wdzięczni jej rodzinie za serce, które uchylili dla naszej podopiecznej. Polly miała niebywałe szczęście ale też my wiedzieliśmy, że gdzieś czeka na nią najlepszy możliwy dom i zasłużony happy end. Pani Małgosiu, Panie Stanisławie, dziękujemy losowi, że przeciął nasze drogi. Dziękujemy Wam za wszystko co zrobiliście i robicie dla Paulinki. Cudownie jest mieć Państwa obok nas, ze szczęśliwą Polly na kanapie. Niech się Wam wspólnie wiedzie tylko dobrze. Witajcie w FAMILY AST!

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)