Nero m2

NERO

w typie staffika, wiek 3 lata
 
Wygląd: czarny, z białymi znaczeniami.
Charakter: nieśmiały i lekliwy, wychowany i zsocjalizowany.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Wrocław.


Nero to 3-letni pies w typie staffika. Został do nas oddany przez właścicieli, wraz ze swoją miotową siostrą Tami. Oboje chowały się w jednym domu. Nero jest psem zdrowym, wykastrowanym. Jest nieśmiały, ale zarazem szuka wsparcia w człowieku. Ma tendencje do lękowych zachowań. Jego przyszły opiekun powinien mieć w sobie spokój i umieć dawać psu poczucie stabilności. Na razie szczegółowa ocena charakterów rodzeństwa jest trudna, bo wraz ze stratą opiekunów, straciły poczucie stabilności. Znamy staffiki nie od dziś i wiemy, że jest to rasa, dla której człowiek jest niezwykle ważny. Nero mieszkał zarówno w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu. Potrafi chodzić na smyczy, zna życie psa miejskiego. Bez problemu zostaje sam w domu. Świetnie znosi podróżowanie w aucie. Mieszkał w domu z dziećmi. Wadą Nero jaki i Tami jest zgłoszona zbytnia reaktywność na psy. Na spacerach Nero nie sprawia problemów (podczas mijania innych psów), ale relacja pies - pies jest dla niego stresująca. Dlatego Nero powinien zostać psim jedynakiem. Obecnie psiak mieszka w hotelu dla psów 30 km od Warszawy. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nero 1 Nero 2
Nero 3 Nero 6

30.12.2022 Koniec roku przynosi nam dobre wiadomości. Nadrabiamy zaległości i dzielimy się z Wami happy endem Nero, który nie czekał u nas długo na dom. Wypatrzyła go Kasia z Wrocławia, która po odejściu swojego czworonoga potrzebowała zapełnić pustkę w domu. Jej serce zabiło mocniej do Nero, który tym samym przeprowadził się do pięknego Wrocławia. Możemy powiedzieć, że trafił swój na swego. Uparty Nero na upartą Kasię.Psiak pod okiem Kasi zdobywa nowe umiejętności i uczy się wielu spraw życiowych. Nie ma chłopak łatwo, bo Kasia to nie osoba, która się poddaje na pierwszy zakręcie. Każde niepowodzenie motywuje ją do dalszej nauki i pracy. Zresztą sami zobaczcie co nam przesłała Kasia w mailu:
"Z psami jak i z ludźmi, jedni sobie przypadają do gustu, a inni nie. Jedną z obaw przy adopcji było właśnie to, że moglibyśmy do gustu sobie nie przypaść. Bo naprawdę każdy z nas ma inną energię i niektóre ze sobą po prostu nie współgrają. Z Nerką zostaliśmy dobrani jak w korcu maku:) Dynamiki i indywidualności nam obojgu nie brakuje. Nero super współpracuje, jeżeli złapie się z nim właściwy kontakt. Uwielbia długie spacery i zawsze jest chętny do zabawy, wygłupów i poznawania nowego. Cieszę się, że go mam. To dzięki Tobie Kasiu, bo doskonale pamiętam naszą pierwszą rozmowę, gdy powiedziałaś, że bardziej u mego boku widziałabyś jego zamiast jego siostry. W jakiś sposób zadziała się magia, że ten niziołek jest dziś ze mną. Obie wiemy, że on nie jest nieskazitelny i że swoje "skrzywienia" ma (mam tu na myśli przede wszystkim jego negatywny stosunek do reszty psiego gatunku) ale jest przewspaniałym psem mimo to. Amen. Bardzo Ci dziękuję :*"
Kasia, jesteśmy przeszczęśliwi, że Nero trafił na Ciebie. Właśnie na Ciebie! Jestem przepięknie, że tworzysz z nami FAMILY AST. Od siebie pragniemy dodać, że życzymy Wam z Nerkiem wielu wspólnych lat, wielu sukcesów, wspólnej drogi, pozytywnej energii. 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)