Daisy m4

DAISY Złoty Bull
w typie pitbull red nose, urodzona 27.10.2008 r

Wygląd: ruda, posiwiała, uszy cięte.
Charakter: wychowana, przyjazna do ludzi, do domu bez dzieci i innych zwierząt.
Zdrowie: niedoczynność tarczycy.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Łódź.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Daisy to przepiękna suczka w typie pitbulla red nose w wieku 10 lat. Trafiła do nas ponieważ jej opiekunka nie była w stanie dłużej sprawować nad nią opieki. Daisy obecnie przebywa w hotelu dla psów w Łodzi. Szuka domu tymczasowego albo stałego. Daisy jest suczką, która całe życie miała dom i opiekunów, mieszkała w mieszkaniu, u boku starszej osoby. Zna miasto, miejski zgiełk, smyczowe spacery. Jest bardzo zadbana. Nie ma problemu z agresją, ekscytacją czy negatywnymi emocjami. Daisy mieszkała zawsze z dorosłymi osobami, kontakt z dziećmi miała sporadyczny. Stąd nie polecamy jej dziś do małych dzieciaczków, bo suczka nie jest z nimi obyta. Jej opiekunka nie poleca jej też do domu z psami ani kotami. Na spacerach Daisy jest do opanowania do psów w równoległym kontakcie. Sunia dobrze znosi podróże w aucie. Z problemów jakie występują, to wokalizacja gdy opiekun wychodzi z domu. U boku starszej osoby, bardzo rzadko musiała zostawać sama i stąd lęk przed tym. Daisy zostawiona sama nie niszczy i trzyma potrzeby fizjologiczne do czasu spaceru. Jedynie szczeka. W hotelu początkowo też bardzo szczekała. Dziś problem jest zdecydowanie na mniejszą skalę - sunia szczeka tylko wtedy , gdy widzi człowieka. Daisy przeszła u nas badanie krwi, które wykryło niedoczynność tarczycy. Niebawem będziemy poddawać Daisy zabiegowi sterylizacji. Jej opiekunka bardzo ciepło o niej opowiada i zależy jej na znalezieniu wspaniałego domu dla suni, podobnie jak nam, dlatego bardzo prosimy zarówno o dom tymczasowy jak i stały.

Daisy 2 Daisy 4 Daisy 5

24.01.2021 Chcielibyśmy ponownie przypomnieć Wam o suczce Daisy. Szukamy dla niej zarówno domu tymczasowego jak i stałego! Daisy jest 10-letnią piękną i fajną seniorką! My jesteśmy nią oczarowani, bo to pies starej daty, z extra charakterem! Jest suczką domową, chowaną w mieszkaniu, w mieście. Nie ma tendencji do lęku, czy agresji. Trzyma czystość, nie przestawia mebli. W stosunku do ludzi miła, kontaktowa, szukająca interakcji, bezproblemowa. Piłeczkowa pannica, która kocha aportować. Piłkę przynosi pod nogi. Reaguje na komendy. W stosunku do psów opanowywalna, szczególnie jak ma piłkę. 
Do mieszkania w domu z psami jednak nie polecana. Z kotami niestety także nie. Typ domowej jedynaczki. Jak na swój wiek Daisy jest w doskonałej formie! Sunia jest po wstępnych badaniach, ma zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy. Zauważyliśmy, że kuleje na łapę, więc dom tymczasowy jest przez nas bardzo szukany, abyśmy w domowych warunkach mogli się zająć diagnostyką. Daisy ma jedną wadę. Wokalizuje zostawiana sama. Mamy potwierdzenie, że w jej ostatnim domu także występował ten problem. Piękna Daisy przebywa obecnie w Łodzi. Domu szukamy w całej Polsce. Kontakt w sprawie domu tymczasowego lub adopcji: 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Daisy 9 Daisy 7
Daisy 10 Daisy 11 Daisy 12

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)