Zorza m2

ZORZA

w typie amstaffa, wiek ok. 5-8 lat
 
Wygląd: brązowa-czarna, pręgowana z białymi znaczeniami.
Charakter: pieszczoch, uwielbia ludzi i aktywne zabawy, do domu bez innych zwierząt.
Zdrowie: alergia (dobrane leki i karma). 

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zorza to sunia w typie amstaffa, która przyjechała do nas ze schroniska w Ukrainie. Oceniamy ją na 5-8 lat. Z jednej strony kondycja 4-latki, z drugiej mocne wyniszczenie. Naprawdę ciężko jest oszacować jej wiek. Obecnie leczymy Zorzę, co nie jest proste, bo suczka ma liczne zmiany bakteryjne, oporne na antybiotyki. Zorza dodatkowo jest alergiczką, więc mało którą karmę może jeść (obecnie jest na Nature z jagnięciną). Zorza trafiła do awaryjnego domu tymczasowego do Agaty i Wojtka. Widać jednak, że miasto to dla niej za dużo i ciężko się jej odnaleźć w tej rzeczywistości. O ile w domu Zorza jest fajna i w sumie bezproblemowa, to na zewnątrz nakręca się na psy i ciężko się jej wyciszyć i cieszyć spacerem. Na chwilę obecną możemy napisać że Zorzę leczymy i poznajemy. Będziemy dawać Wam na bieżąco znać co u niej, czy mamy jakieś postępy. Na start, bardzo byśmy chcieli zaapelować do Was o wór karmy Nature Lamb dla naszej nowej pasiastej dziewczynki.
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
Z dopiskiem "DAROWIZNA ZORZA"

Zorza 1 Zorza 2 Zorza 3
Zorza 6 Zorza 8 Zorza 9 Zorza 11

13.02.2023 Uwaga, uwaga, piękna pręguska Zorza ogłasza gotowość do adopcji! Rozpoczynamy poszukiwania domku pełną parą. To sunia-pieszczoch, potrafiącą włazić na kolana i uwielbiająca leżeć z człowiekiem pod kocykiem (leżenie na człowieku też lubi). Nie ma problemu z nowymi gośćmi w domu, nie została jedynie sprawdzona do dzieci. Jej zaufani ludzie mogą zaglądać Zorzy w uszy, do pyska, obcinać pazury. Bez problemu zostaje sama w domu, nie niszczy, nie brudzi, nie wokalizuje. Zdarzy jej się tylko sprawdzić, czy coś pysznego nie zostało na blacie w kuchni. Dom jest dla niej strefą fajnego wyciszania. Kocha zabawki, szczególnie szarpaki, gonitwy z człowiekiem, matę węchową i lickmatę. Szybko się uczy i chętnie współpracuje z człowiekiem. Uwielbia spokojne spacery z dala od miasta. Zorza nie nadaje się do domu z drugim psem. Nie radzi sobie jeszcze w kontaktach z psami (szczególnie trudno jej w pobliżu psów dużych, owczarkowatych), nieustannie nad tym pracujemy, uczymy, że może obrać inną strategię, odejść. Jest alergiczką, obecnie mamy ją fajnie ustawioną na karmie. W przypadku nasilania objawów alergii zaczyna wylizywać/drapać łapy.
PROCEDURA ADOPCYJNA:
Wyślij do nas prośbę o ankietę na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. W wiadomości zwrotnej odeślemy dokumenty do wypełnienia. Z podesłanych ankiet wybierzemy dom/y, które poddamy procedurze adopcyjnej.

02.05.2024 110 tygodni temu powitaliśmy w naszej fundacji Zorzę, prześliczną pręgowaną sunię w typie amstaffa, która przyjechała do nas z Ukrainy. 110 tygodni daje nam pełne dwa lata znajomości i opieki nad Zorzą. Przez te dwa lata, pod naszą opieką Zorza przeszła szalenie trudną i udaną operację stabilizacji kręgosłupa, ogarnęliśmy jej alergie są pod kontrolą naszej ukochanej dr Milewskiej z Lecznica Weterynaryjna Wetlandia a cudny DT Zorzy z mega uważnością i troskliwością dba o nią każdego dnia. Wydawałoby się, że mamy z pannicą jeden wielki sukces. Czego jednak nie udało nam się przez te 110 tygodni osiągnąć, to podarować Zorzy tą odrobinę magii, jaką jest prawdziwy dom. A wierzymy, że gdzieś czeka na nią fantastyczna rodzinka, która pokocha ją najmocniej i na zawsze. Szukamy tego domku wytrwale i prosimy Was dziś mocno, abyście naszą cudną Zorzę pokazali światu Jaka jest Zorza? Przemiła do ludzi, przytulaśna i włażąca na kolana swoim domownikom. Elegancka do odwiedzających gości. W pełni obsługiwalna z każdą pielęgnacyjną sprawą, od uszu po pazurki. Cudna domowniczka - grzecznie zostaje sama, zachowuje czystość, nie niszczy, nie wokalizuje. Może jedynie zajrzeć na blat kuchenny aby sprawdzić, czy przypadkiem jakaś pychotka na nim nie została. Dom to jej strefa komfortu i wyciszania. Uwielbia spacery w przyrodzie, zabawki, gonitwy z człowiekiem, szarpaki, maty węchowe i lickmaty. Jest mądralą, szybko się uczącą i bardzo chętnie współpracującą z człowiekiem. Nie odnajdzie się w domu z drugim psem, ale coraz lepiej radzi sobie w kontaktach z psami na zewnątrz. Nie mamy możliwości sprawdzić, jaka jest do małych dzieci. Zdrowotnie jest alergiczką. Kasia chętnie opowie Ci o Zorzy więcej, jeśli tylko czujesz, że mogłaby pasować do Twojego życia - 501 797 018 (gdyby nie odbierała, wyślij jej prosimy smsa, oddzwoni w wolnej chwili). Jeśli wolisz pisać, zostawiamy maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zorza 12 Zorza 14
 Zorza 17
Zorza 15

 

 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)