Berni m2

BERNI

american bully, wiek ok. 1,5 roku.
 
Wygląd: rudy, duże białe znaczenia, mocno obcięte uszy.
Charakter: miły, myślący, lekko lękowy, lubiący inne psy.
Zdrowie: przed kastracją i korekta podniebienia.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji:  mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Berni to ok. 1,5 roczny samiec, rasy american bully. Błąkał się po Włodawie, gdzie znalazł go bardzo miły pan. Sprawdził chip (Berni ma polskiego chipa, ale nie zarejestrowanego w żadnej bazie), dał mu schronienie na kilka dni, a także szukał bezskutecznie właściciela. Potem psiak został nam przekazany. Berni to typowy przedstawiciel rasy. Jest fajnym, miłym i myślącym psem o cudnej aparycji. Jest też bardzo wrażliwy, lękowy, niepewny i musi mieć chwilkę, aby zbudować z nowym opiekunem fajną relację. Berni zostanie u nas szczepiony, i wykastrowany oraz przejdzie korektę skrzydełek nosowych oraz podniebienia. Na dniach ma umówione badania krwi oraz serca. W domu tymczasowym chłopak ma duży kontakt z psami. I bardzo to lubi. Naszym marzeniem jest, aby w nowym domu miał spokojną, stabilną sunię rezydentkę za towarzyszkę. Berni lubi zarówno szczeniaki jak i dorosłe psy. Przy psach jest mu łatwiej także przekonać się do nowego człowieka. Z naszych obserwacji Berni boi się dzieci. Sprawdzaliśmy go na dzieciaki w wieku 1,5 - 4 lata. Dzieci obchodzi dużym łukiem, nie podchodzi, stroni, stresuje się w ich otoczeniu. Według nas obawa wynika z braku wcześniejszego kontaktu z dzieciakami, które stanowią dla niego nowość. Jako że aktualnie ma codzienny kontakt z dzieciakami, będziemy z nim nad tym pracować. Dla Berniego pragniemy domu otwartego na pracę, na budowanie zaufania, a zarazem wesołego i aktywnego. Bo Berni jest niezwykle radosnym, uśmiechniętym psiakiem, lubiącym interakcje. Na bank jego głowa kryje jeszcze moc pomysłów. Cudownie by było gdyby zamieszkał w domu z ogrodem.
PROCEDURA ADOPCYJNA BERNIEGO: Wyślij do nas prośbę o ankietę na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. W wiadomości zwrotnej odeślemy dokumenty do wypełnienia. Z podesłanych ankiet wybierzemy dom/y, które poddamy procedurze adopcyjnej.

Berni 1 Berni 2
Berni 6 Berni 7
Berni 3 Berni 4

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)