Brawurka m2

BRAWURKA

w typie pibulla, urodzona 12.06.2023 r
 
Wygląd: czekoladowa.
Charakter: Wesoła, bystra, aktywna, kombinująca, nademocjonalna.
Zdrowie: zachipowana, po pierwszym szczepieniu.

Miejsce pobytu: dom stały, Myślenice

Brawurkę to sunia w typie pitbulla, urodzona 12.06.2023r. Aktualnie przebywa w DT w Gdańsku u Zuzy i Olka, w towarzystwie ich suczki Aryi. Niech Was nie zwiedzie jej słodka, niewinna mina, bo w tym malutkim ciele drzemie wielki duch. Z Brawurką dopiero się poznajemy, ale już możemy powiedzieć, że nowi opiekunowie nudzić się z tą panną nie będą. Bo to mała torpeda, szybka, zwinna i kombinująca.. Wesoła, ciekawska, mega przebojowa i uparta. Wszędzie jej pełno, na wszystko ma swoją wizję, a gdy coś nie idzie po jej myśli głośno to komunikuje. Jednym słowem - mała złośnica. Brawurka lubi ludzi, chętnie współpracuje z człowiekiem, jednakże potrzebuje jasnych i czytelnych komunikatów. Nie pilnuje zasobów. Dobrze znosi też wspólne podróże autem. W relacjach z innymi psami bywa niedelikatna, trochę kozacząca, nie zawsze słucha sygnałów komunikacyjnych innych psów, aczkolwiek zwykle odpuszcza, gdy człowiek jej w tym pomoże. Dlatego też, jeśli miałaby zamieszkać z drugim czworonogiem, to jedynie pod czujnym okiem doświadczonego w prowadzeniu stada przewodnika. Brawurka to absolutne psie dziecię, przed nią więc jeszcze sporo nauki, w tym podstaw, jak nauka czystości, wyciszania w domu, czy zostawania samej. Przyszły opiekun musi mieć czas i nastawić się na pracę w tym zakresie. Sunia potrzebuje uważnego i świadomego opiekuna przewodnika, który zna się na rasie. Mądrze prowadzona będzie wspaniałym kompanem. Dla Brawurki szukamy więc domu naprawdę aktywnego, chętnego do działania, otwartego na szkolenia, wspólną pracę. Szukamy osoby spokojnej i opanowanej, która będzie w stanie mądrze wspierać tę pomysłową czekoladkę. Z uwagi na jej temperament nie polecamy jej do malutkich dzieci.
Jak zostać opiekunem Brawurki? Wyślij do nas prośbę o ankietę na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W wiadomości zwrotnej odeślemy dokumenty do wypełnienia. Z podesłanych ankiet wybierzemy dom/y, które poddamy procedurze adopcyjnej.

Brawurka 2 Brawurka 7
Brawurka 4 Brawurka 8

18.12.2023 Mocno, mocno spóźnieni ogłaszamy kolejny happy end. Z radością informujemy, że na przełomie października i listopada z Trójmiasta na drugi koniec Polski, aż na Podhale do Myślenic przeprowadziła się nasza czekoladowa gałganica Brawurka. Brawurka, w nowym domu Naomi, trafiła do Kingi i Arka i wraz z dwoma przyrodnimi siostrami, adoptowaną kilka lat temu ze Schroniska na Paluchu Helą oraz staficzką Lizy tworzą super zgrane stado. Brawurka nie jest łatwym egzemplarzem i szukaliśmy dla niej wyjątkowych opiekunów, ale już po pierwszej rozmowie z Kingą czuliśmy, że jest to ten właściwy dom a wizyta przedadopcyjna będzie tak naprawdę formalnością. Kinga ma dużą wiedzę ze szkolenia i komunikacji psów i bardzo mądrze stara się studzić emocje suni i stanowczo stopować różne pomysły, które się rodzą w młodej pitbulowej główce. Kinga wraz z Arkiem codziennie dzielnie przemierzają wiele kilometrów aby zaspokoić potrzeby Brawurki, która to jak na prawdziwego pita przystało ma multum energii. Kingo i Arku niezmiernie nam miło, że zechcieliście dołączyć do Family Ast.

Brawurka 13

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)