Brawurka m2

BRAWURKA

w typie pibulla, urodzona 12.06.2023 r
 
Wygląd: czekoladowa.
Charakter: Wesoła, bystra, aktywna, kombinująca, nademocjonalna.
Zdrowie: zachipowana, po pierwszym szczepieniu.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Gdańsk.
Kontakt w sprawie adopcji:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Brawurkę to sunia w typie pitbulla, urodzona 12.06.2023r. Aktualnie przebywa w DT w Gdańsku u Zuzy i Olka, w towarzystwie ich suczki Aryi. Niech Was nie zwiedzie jej słodka, niewinna mina, bo w tym malutkim ciele drzemie wielki duch. Z Brawurką dopiero się poznajemy, ale już możemy powiedzieć, że nowi opiekunowie nudzić się z tą panną nie będą. Bo to mała torpeda, szybka, zwinna i kombinująca.. Wesoła, ciekawska, mega przebojowa i uparta. Wszędzie jej pełno, na wszystko ma swoją wizję, a gdy coś nie idzie po jej myśli głośno to komunikuje. Jednym słowem - mała złośnica. Brawurka lubi ludzi, chętnie współpracuje z człowiekiem, jednakże potrzebuje jasnych i czytelnych komunikatów. Nie pilnuje zasobów. Dobrze znosi też wspólne podróże autem. W relacjach z innymi psami bywa niedelikatna, trochę kozacząca, nie zawsze słucha sygnałów komunikacyjnych innych psów, aczkolwiek zwykle odpuszcza, gdy człowiek jej w tym pomoże. Dlatego też, jeśli miałaby zamieszkać z drugim czworonogiem, to jedynie pod czujnym okiem doświadczonego w prowadzeniu stada przewodnika. Brawurka to absolutne psie dziecię, przed nią więc jeszcze sporo nauki, w tym podstaw, jak nauka czystości, wyciszania w domu, czy zostawania samej. Przyszły opiekun musi mieć czas i nastawić się na pracę w tym zakresie. Sunia potrzebuje uważnego i świadomego opiekuna przewodnika, który zna się na rasie. Mądrze prowadzona będzie wspaniałym kompanem. Dla Brawurki szukamy więc domu naprawdę aktywnego, chętnego do działania, otwartego na szkolenia, wspólną pracę. Szukamy osoby spokojnej i opanowanej, która będzie w stanie mądrze wspierać tę pomysłową czekoladkę. Z uwagi na jej temperament nie polecamy jej do malutkich dzieci.
Jak zostać opiekunem Brawurki? Wyślij do nas prośbę o ankietę na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W wiadomości zwrotnej odeślemy dokumenty do wypełnienia. Z podesłanych ankiet wybierzemy dom/y, które poddamy procedurze adopcyjnej.

Brawurka 2 Brawurka 7
Brawurka 4 Brawurka 8

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)