Bafi m2

BAFI Złoty Bull

w typie amstaffa, wiek 13 lat.
 
Wygląd: brązowo-szary, w łaty, posiwiały.
Charakter: przyjazny, dogaduje sie z ludzmi i psami, aktywny.
Zdrowie: w dobrej formie fizycznej.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Psary.
Kontakt w sprawie adopcji: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Bafi to trzynastoletni, przemiły psiak, któremu do niedawna za posłanie i jedzenie służyła sterta śmieci w mieszkaniu. Był zaniedbany zdrowotnie, wychudzony, żyjący w nieustannym, uciążliwym bólu. Dziś, po operacjach przepukliny, zrobieniu porządków z zębami i odkarmieniu, ten wspaniały, energiczny dziadunio nie marzy o niczym więcej jak dobry dom! Dom z dużego D. Bafi jest żywotnym i aktywnym psim seniorem, którego gorąco polecamy do adopcji, bo po tym, czego doświadczył w swoim życiu, zasługuje na najcudniejszy i najtroskliwszy na świecie domek. I jeszcze lepszą emeryturkę. Senior jest przyjazny do ludzi, dobrze dogaduje się z innymi psami, nie widzimy przeszkód aby dołączył do rodzinki ze stabilnymi, fajnymi psimi rezydentami. Nieobce jest mu życie domowe, potrafi pięknie trzymać czystość a w razie potrzeby, poprosić o wyjście do toalety. O zamieszkaniu z kotami nie marzy. Bafi jest wyśmienitym spacerowiczem, jazda autem mu niestraszna. Ma tylko jedną maleńką wadę, w domu zamienia się w namiętnego poszukiwacza jedzonka, więc co zostanie na wierzchu, może zostać skonsumowane. Jak na jego wiek, jest w bardzo dobrej formie fizycznej, zdrowie mu dopisuje. Po wykonanych zabiegach wygoił się wprost książkowo (ku zachwytowi lekarzy). Podaruj wspaniałemu Bafiemu najlepszą emeryturę, pokochaj i adoptuj seniora. Kontakt w sprawie Bafiego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Bafi 2 Bafi 1
Bafi 5 Bafi 4

29.02.2024 Wiemy, że znalezienie domu starszemu psu najczęściej graniczy z cudem. Wiemy, że porywamy się na karkołomne zadanie, ale wiemy też, że z Waszą pomocą udało nam się już wiele takich cudów sprawić. Czy myślicie, że uda nam się troszkę takiej magii tchnąć w życie Bafiego? Znajdziemy mu razem najlepszy dom na świecie? Bafi jest mega fajnym psim seniorem. Przemiłym do ludzi, energicznym, dziarskim, w naprawdę dobrej kondycji fizycznej! Bardzo chętnie towarzyszy w codziennych spacerach, lubi się też zapakować do auta i wybrać na wyprawę. Bafi wie, jak się w domu mieszka, nie niszczy, trzyma czystość, potrafi także o wyjście za potrzebą poprosić. Wie też jak się dogadać ze stabilnymi psami, nie polecamy go zaś do kotów. Marzy nam się ogromnie kochający dom dla Bafiego. Pokazanie mu, że są ludzie, którzy będą dbać o niego każdego dnia, na zawsze. Jeśli masz otwarte serducho na psiego emeryta, odezwij się do nas. Porozmawiajmy o Bafim. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Bafi 6 Bafi 9 Bafi 7 Bafi 8

 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)