GRUDZIEŃ 2012

mini16DARCZYŃCY GRUDZIEŃ 2012

Jagoda Woźniak, Iwona Koślacz - Matusiak, Alina Łuczak...

Jagoda Woźniak, Iwona Koślacz - Matusiak, Alina Łuczak, Joanna Zielińska, Tomasz Jendryczka, Grzegorz Drozdowski, Wojeciech i Paulina Godlewscy, Aneta Pierkiewicz - Sworowska, Magdalena Piecuch, Magdalena Abramczyk, Katarzyna Nowińska, Brońska, Katarzyna Grzybowska, Anna Tomaszyk Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TORM, Michał Nowak, Lidia Woźniczko, Jarosław Florek, Magdalena Wildner - Hadryś, PayU Allegro, Agata Olewska, Irmina Jamka, Zofia Makowska, Magdalena Hubicka, Ewa Brzezińska, Piotr Tabachowicz, Joanna Piotrowska, Judyta Batorska, Aleksandra Olejniczak, Dorota Górska, F.H.U. Becconet Krzysztof Kozioł, Marcin Sobota, Jacek Nowak, UP Ełk, Anna Dudzińska, Karolina Prandzioch, Grzegorz Skolimowski, Dorota Płachta, Paulina Łazor, Patrycja Dróżyńska - Jóźwik, Urszula Parzych, Ewa Gorycka, Marek Prusinowski, DELICO Sp.zoo, Natalia Złomańczuk, Anna Romanowicz, Bartosz Kubacki, Waldemar Sobczak, Alicja Kokowska, Anna Kubacka, Mateusz Madej, Agata Stachowiak, Katarzyna Zdybel, Marta Szeszuła, Beata Sobiecka, Agnieszka Jóźwiak, EMKO Ewa Konieczko Nieruchości, Paulina i Łukasz Wasiak, Alicja Woźniak, Maciej Niedziela, Jakub Lewandowski, Klaudia Januś, Elżbieta Bałka, Małgorzata Skorynkiewicz, Maria Gąsiorek, Zuzanna Baron, Dorota Kowal - Jackowska i Jacek Jackowski, UP Knurów, Irena Synowiec, Małgorzata Faryniarz, Grażyna Pyka, Karolina Pilarczyk, Agata Orlińska, Marek Prusinowski, Edyta Dobropolska, Mariusz i Sylwia Buła, Wioletta Wachowicz, Maciek Jankowski, Iwona Pancer, Park Plus Radosław Ziałacki, Klaudia Czempka, Joanna Woźniczko, Agata Malinowska, Dawid Popiel, Katarzyna Bujakiewcz, Agnieszka Nowak, Adam Konopka, Łukasz Wolniak, Plug Studio Grzegorz Olesch, Marta Szczepańska, Edyta Godlewska, Sylwia Regec, Klaudia i Anna Łukawskie, Andrzej Dłubała, Sergiusz Pawlak, Dawid Pietraszek, Izabela Rutkowska, Damian Gruszczyński, Izabela Karpińska, Paweł Szyszkiewicz, Agnieszka Ławryńczyk - Kamecka, Anna Muszczyńska - Ozóg, Sylwia Gil, Zofia Majewska, Justyna Pawlarczyk, Barbara Jezierska, Dominika Pająk, Isabell Henning, Magdalena Buller, Paweł Bitowt Bitas Team, Michał Okoniewski, Tomasz Kubacki, Katarzyna Parzyńska, Svitlana Apal'Kova, Anna Gruszczyńska, Bożena Jagiełło, Grażyna Cisowska, Agnieszka Jóźwiak, Małgorzata Sałata, Andrzej Szopian, Aleksandra Wójtowicz, WER Olsztyn, Diana Gruszczyńska, Paulina Łazor, Paulina Żurawska, Danuta Gałązka - Szkopek, Marianna Tataj, Kamil Więcek, Anna Korska, Kamila Kistela, Ewa Klimeczek, Katarzyna Wróblewska, Daria Krzemińska, Nelly Bieniek, Krzysztof Sieczyński, Alina Krzeszowska, Iwona Łozińska, Jacek Broński, Grzegorz Drozdowski, Anna Zajączkowska, Maria Piękoś, Henryk Kowalski, Katarzyna Wydrycka, Katarzyna Sławska, Monika Befinger, Magda Kotnowska, Magdalena Bogaj, Aleksadnra Burdach, Robert Kantor, Mirosława Karkowska, Zbigniew Grabiński Zakład Teletechniczny COM - TEL.

Na konto fundacji w dniach 1.12.2012 do 31.12.2012 wpłynęło: 26 618,77 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.12.2012 do 31.12.2012 wyniosły: 18 375,11 zł.