GRUDZIEŃ 2013

mini16DARCZYŃCY GRUDZIEŃ 2013

Agata Piętaszewska, Maciej Nowak, Maja Stelmaszczuk...

Agata Piętaszewska, Maciej Nowak, Maja Stelmaszczuk, Paulina i Wojciech Godlewscy, Henryk Kowalski, Magdalena Bażant, Aleksandra Olejniczak, Lidia Woźniczko, Alina Krzeszowska, Kamila Kistela, Dorota Jakubowska,  Dorota Kolanowska, Magdalena Tereszkiewicz, Jacek Broński, PayU Allegro, Małgorzata Skorynkiewicz, Jędrzej Nowak, Justyna Pawlaczyk, Dorota Zamojska, Piotr Tabachowicz, Leszek Cybulski, Joanna Zielińska, Joanna Firlej, Przemysław Chmielewski, Marta Kubiak, Wioletta Wachowicz, Maja Pilarczyk, Aleksandra Wasso, Aleksandra Wojtowicz, Bernadeta Bielatowicz, Agata Olewska, Joanna Gajewska, Magdalena Hubicka, Jakub Mendel, Maria Tywonek, Jacek Nowak, Monika Podolska, Iza Tomczak, Marta Żurawska, Danuta Manasterska, Joanna Zielińska, Marcin Stypulski, Katarzyna Kolosa, Kalina Szymankiewicz, Małgorzata Latosińska, Joanna Konieczna, Małgorzata Panawa, Natalia Złomańczuk, Alina Łuczak, Agnieszka Łapińska, Adam Borowski, Maciej Nowak, Kazimierz Wójcik, Klaudia Michlik, Patrycja Szałowska, Natalia Szalińska, Katarzyna Bujakiewicz, Mirosław Śliwa, Małgorzata Nowakowska, Adam Remisz, Billbrid Spółka Akcyjna Karol Morrison, Izabela Matecka, Aleksandra Rokosa, Karolina Braszkiewicz, Sergiusz Pawlak, Artur Śródka, Marta Szczepańska, Anna Szczepańska, Tomasz i Joanna Ćwiek, Irena Synowiec, Maria Rzepecka, Ewa Maciążka, Kąty Wrocławskie - pobranie, Magdalena Gos, Anna Kozłowska, Joanna Gajewska, Anita Zawadzka, Aleksandra Rokosa, Jolanta Cichy, Artur Gawełczyk, Kamil Zaroda, Marcin Sracharski, Hanna Owczarek, Jacek Nowak, Anna Niedzwiedzka - Kubieniec, Joanna Marciniec, Klaudia Augustyn, Andrzej Jędrzejewski, Joanna Marwiejczuk, Beata Michalik, Krzysztof Sieczyński, Małgorzata Kuczenerowicz, Joanna Sierek, Adrian Krawczyk, Paula Tomaszewska, Marta Górska, Anna Wiśniewska, Aleksandra Olejniczak, Michał Jarszak, Katarzyna Topczewska, Adrian Sobczak, Anna Gnizińska, Agnieszka Dziubek, Justyna Łabicka, Anna Koch, Anna Leonowicz, Irmina Jamka, Eliza Piotrowska, Tomasz Pieńkos, Anna Bogusz, Joanna Dębiec, Jarosław Witkowski, Katarzyna Jarzębska, Małgorzata Grzywacz, Aneta Głogowska, Marta Habryka, Magdalena Kawacjuk, Patrycja Pawlik, Katarzyna Rosińska, Klaudia Pałuszka, Magdalena Żabska, Urszula Wojtkowska, Klaudia Czempka, Katarzyna Nowińska, Ewelina Litwin, Agnieszka Studzińska, Agnieszka Lisowska, Marta Wojtasik, Jadwiga Warańska, Agnieszka Wiśniewska, Marta Wrzeszcz, Karolina i Krzysztof Łoś, Beata Morgiewicz, Katarzyna Dolecka - Grub, Joanna Piotrowska, Marcin Kamiński, Malgorzata Skorynkiewicz, Filip Pankowski, Svitlana Apal'Kova, Hubert Czyż, Renata Brzozowska, Jarosław Witkowski, Hanna Jonasz, Paweł Kowalski, Jagoda Poncyliusz, Dominika Marciniak, Beata Morgiewicz, Joanna Woźniczko, Khrystyna Vyshnevska, Magdalena Żabska, WER Zabrze, Łukasz Pomietło, Paweł Dziadura, Kinga Pluta, Małgorzata Latosińska, Magda Kotnowska, Julia Różańska, Alina Krzeszowska, Robert Kantor, Kamila Kistela, Dorota Jakubowska, Małgorzata Talarczyk, Magdalena Hubicka, Maciej Jankowski, Krzysztof Sieczyński, Katarzyna Stachyra.

Na konto fundacji w dniach 1.12.2013 do 31.12.2013 wpłynęło: 21 294,16 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.12.2013 do 31.12.2013 wyniosły: 9 386,89 zł.