WRZESIEŃ 2016

_MambaDARCZYŃCY WRZESIEŃ 2016

Tadeusz Drabarek, Jarosław Skiba...

Tadeusz Drabarek, Jarosław Skiba, Michalina Cisz, Katarzyna Stachyra, Monika Jędras, Iwona Swodczyk, Magdalena Piecuch, Monika Uhera, Radosław Rejsel, Agata Tyrpa, Magdalena Podwysocka, Anna Jarota, Janina Królik, Beata Wiśniewska, Barbara Świntańska, Anna Chojda, Paweł Nawałka, Leszek Wasiek, Agata Olewska, Beata Aniszewska, Mateusz Chrzanowski, Beata Morgiewicz, Marta Szczepańska, Agata Gostkowska, Jolanta Karpiarz, Sebastian Kaźmierski, Ewelina Pierzchała, Aleksandra Kostańska, Tomasz Arczyński, Olga Stefiel - Brzezińska, Diana Witkowska, Katarzyna Kolosa, Agnieszka Jakóbczyk, Martyna Szulc, Marta Późniak, Magdalena Hubicka, Krystyna Szlagor, Mirosława Karkowska, Kalina Szymankiewicz, Agnieszka Kamińska, Adam Grusza, Marta Ciechan, Alicja Sandach, Justyna Nodzyńska, Radosław Lenarski, Joanna Polit, Danuta Deputat, Aleksandra Goławska, Karolina Radziszewska, Magdalena Mrozińska, Joanna Meyer, Dawid Smoliński, Barbara Świntańska, Beata Wojcięgowska - Nowak, Monika Uhera, Monika Duma - szymczak, Małgorzata Rogalska, Magdalena Karasińska - Krawczyk, Jan Rochoń, Andrzej Petera, Marcin Kotarski, Ewa Deja, Monika Kowalska, Agnieszka Kobylińska, Jędrzej Bonat, Agnieszka Byczot, Magdalena Deja, Mariusz Machczyński, Joachim Kobierowski, Magdalena Jaworska, Sylwester Madecki, Magdalena Jaworska, Mateusz Wacławski, Zofia Orzeł, Barbara Święty, Zofia Orzeł, Judyta Stokfisz, Dawid Dudek, Marcin Stacharski, Małgorzata Szemborska, Beata Gugała, Daria Bednarek, Tomasz Moński, Marika Łańczak Ostrowska, Kamil Kamiński, Tomasz Biadała, Katarzyna Bielecka, Bartosz Synowiec, Klaudia Kantowska, Irena Synowiec, Marcin Łuszczyn, Klaudia Milewska, Adam Grusza, Magdalena Wilk - Maciejewska, GASTRONOMISTA Sp. z o.o, Anna Młyniarz, Beata Kozłowska, Beata Sobiecka, Mariusz Machczyński, Paweł Osuch, Mirosława Karkowska, Sylwia Zięba, Agnieszka Adamska, Kamila Łapińska, Krzysztof Jużak, Ewa Deja, Joanna Godźiniec, Filip Wołowiec, Ewa Adamska, Kamila Karpiuk, Monika Uhera, Elżbieta Opłocka, Katarzyna Stachyra, Mariusz Machczyński, Aneta Kamińska, Magdalena Deja, Jadwiga Kąkol, Agnieszka Dudewicz, Iwona Pietrucha, Małgorzata Galczak, Kamila Maj, Magdalena Nowak Kowalewska, Magdalena Jaworska, Monika Mikulska - Koczur, Magdalena Łuszkiewicz, Barbara Szyłobryt, Paulina Szablewska, Wanessa Popławska, Kinga Błaszczak, Magda Kiedrowicz, Weronika Justyńska, Tomasz Rzeżawski, Małgorzata Radziwońska, Anastasiya Kowalik, Krystian Pelka, Krzysztof Kochanowski, Adam Grusza, Joanna Kazimierska, Piotr Sopalski, Piotr Fatyga, Karzyna Gojżewska, Jolanta Pasławska, Kancelaria Adwokacja Jowita Brocka, Grażyna Głowacka, Karina Antoniak, Joanna Polit, Sylwia Mizińska, Aleksandra Zomkowska, Rafał Szota, Izabela Gogłoza, Ewa Szcześniewska, Daria Ordon - Knapińska, Marcin Różalski, Ewa Deja, Dominika Janas - Pach, Walentyna Kraska, Katarzyna Kliczkowska - Klarowicz, Lucyna Dąbowska, Tomasz Słowiński, Piotr Dratwa, Artur Fiodorow, Anna Niedźwiedzka - Kubieniec, Jan Piętka, Beata Jaszcz, Paweł Fijałkowski, Artur Szefler, Beata Gajkiewicz, Daniel Kolwas, Bartosz Skorupski, Joanna Jasińska, Michał Radziejewski, Magdalena Karasińska - Krawczyk, Sylwia Stępnikowska, Artur Szefler, Joanna Kasprzyk, Jacek Nowak, Dorota Wesołowska, Adrianna Borkowska, Kinga Malinowska Romanyk, Krystian Wuls, Sandra Jurczak, Krzysztof Kurek, Katarzyna Bujakiewicz, Anna Michalska, Anna Kossakowska - Krajewska, Marcin Różalski, Andrzej Serafin, Wanda Wiśniewska, Jolanta Domańska, Bartłomiej Paczoski, Agnieszka Łukin, Paper - Tech Anna Pyrcha, Elżbieta Olasik, Magdalena Rosińska, PayPal, Joanna Meyer, Aleksandra Zawadzka, Barbara Pierzchała, Joanna Dębiec, Łukasz Drągowski, Monika Uhera, Marcin Wypich, Katarzyna Burdaś, Natalia Złomańczuk, Edyta Cetlicer, Noemi Stanisławska, Paweł Kamiński, Agata Stachowiak, Usługi Światło - Dźwięk Łukasz Sypek, MOnika Wójtowicz, Katarzyna Nowińska - Brońska, Magdalena Żabska, Paweł Stępkowski, Aleksandra Zomkowska, Majda Aleksandra, Paulina Stelmach, Magdalena Malicka, Renata Owczarek, Mirela Gasparska, Łukasz Pomietło, Monika Gajek, Sonja Kołaczkowska, Magdalena Kochańska - Zierhoffer, Katarzyna Sowińska, Beata Wiśniewska, Katarzyna Romanowska, BHK Kraków Join Venture Sp. z o.o., Alicja Kołecka, Marcin Szymański, Robert Kantor, Wojciech i Paulina Godlewscy, Monika Uhera, Aleksandra Zomkowska, PayPal, Alina Krzeszowska, Kamila Kistela, Alicja Skrabania, Anna Prugar, Karzyna Stachyra, Monika Jędras, Marta Żurawska, Izabela Gąsiorowska, Karolina Dziedzianowicz, Magdalena Piecuch, Mateusz Chrzanowski, Michał Mołodzyński.

Na konto fundacji w dniach 1.09.2016 do 30.09.2016 wpłynęło: 10 814,66 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.09.2016 do 30.09.2016 wyniosły: 11 228,67 .