LISTOPAD 2016

miniaturka1DARCZYŃCY LISTOPAD 2016

Beata Morgiewicz, Tadeusz Drabarek,...

Beata Morgiewicz, Tadeusz Drabarek, Jarosław Skiba, Martyna Zgłobisz, Agata Olewska, Agata Tyrpa, Paweł Nawałka, Magdalena Podwysocka, Mateusz Chrzanowski, Michalina Cisz, Anna Chojda, Janina Królik Sebastian Kaźmierski, Beata Aniszewska, Jolanta Karpiarz, Agata Gostkowska, Ewelina Pierzchała, Monika Uhera, Bartosz Borowski, Leszek Wasiek, Martyna Szulc, Marta Późniak, Krystyna Szlagor, Aleksandra Kostańska, Olga Stiefel - Brzezińska, Diana Witkowska, Marek Olszewski, Martyna Szczepańska, Łukasz Stach, Tomasz Arczyński, Kuba Loslav, Gabriela Buś, Radosław Lenarski, Mariusz Otto, Magdalena Hubicka, Mirosława Karkowska, Karolina Radziszewska, Paulina Stelmach, Paulina Lorenc, Marta Ciechan, Alicja Sandach, Aleksandra Goławska, Ewa Czarniak, Magdalena Mrozińska, Agnieszka Jakóbczyk, Kalina Szymankiewicz, Monika Szumigaj, Kinga Więckowska, Beata Banasiewicz, Natalia Kass, Beata Nowak - Wojcięgowska, Elżbieta Kurdziel, Barbara Ligman, Klaudia Milewska, Andrzej Petera, Marcin Kotarski, Anna Biernacka, Danuta Deputat, Monika Duma - Szymczak, Małgorzata Rogalska, Agnieszka Kamińska, Marcin Siepsiak, Monika Pasterniakiewicz, Jan Rochon, Paulina Skirucha, Magdalena Jaworska, Barbara Święty, Zofia Orzeł, Sylwester Madecki, Mateusz Wacławski, Dawid Dudek, Judyta Stofkisz, Monika Kowalska, Agnieszka Kobylińska, Tomasz Biadała, Jędrzej Bonat, Michał Kraska, Beata Gugała, Monika Uhera, Agnieszka Adamska, Katarzyna Pogorzelec, Patryk Jarosz i Natalia Szuster, Agnieszka Byczot, Magdalena Deja, Mariusz Machczyński, Joachim Kobierowsi, Tomasz Moński, Daria Bednarek, Marika Łańczak - Ostrowska, Kinga Jodkiewicz, Adam Grusza, Beata Kozłowska, Ewa Deja, Dawid Smoliński, Sebastian Maślanka, Anna Młyniarz, Marcin Stacharski, Małgorzata Latosińska, Kamil Kamiński, Irena Synowiec, Magdalena Wilk - Maciejewska, Paulina Skichura, Katarzyna Jędrzejczyk, Marcin Łuszczyn, Marta Cieciura, Małgorzata Szemborska, Katarzyna Jendral, Ewa Deja, Joanna Godziniec, Krzysztof Juzak, Ewa Sejbuk, Tomasz Hartleb, Małgorzata Skalik - Pokrywa, Marcin Przybysz, Katarzyna Gojżewska, Daria Więch, Małgorzata Radziwońska, Beata Sobiecka, Artur Szeffler, Adam Grusza, Monika Uhera, Anna Lewańska, Dawid Smoliński, Piotr Dratwa, Agnieszka Łukin, Krzysztof Kochanowski, Jolanta Kasprzyk, Sandra Jurczak, Beata Gajkiewicz, Magdalena Ciechańska, Marcin Różalski PAPER - TECH Anna Myrcha, Anita Zawadzka, Łukasz Kowalski, Joanna Meyer, Bartłomiej Paczoski, Jacek Nowak, Grażyna Żuerk, arolina Okręglak - Hoty, Oliwia Siwińska, Damian Grobelny, Ewa Rorawska, Katarzyna Sochoń, Wanda Wiśniewska, Barbara Bobowicz, Łukasz Drągowski, Sławomir Prokopik Agencja Artystyczna PRO-ARTS, Karolina Sochacka, Bartosz Łoziński, Katarzyna Burdaś, Natalia Złomańczuk, Sławomira Przybylska, Paweł Kamiński, Monika Uhera, Monika Fortuna, Sylwia Gil, Mirela Gasparska, Usługi Światło - Dzięki Łukasz Sypek, SKUP SPRZEDAŻ PALET Patrycha Bajena, Łukasz Pomietło, Tomasz Jendryczka, Dawid Smoliński, Aleksandra Majda, Maciej Molenda, Paulina Kasprzyk, Mirosława Karkowska, Magdalena Kochańska - Zierhoffer, Katarzyna Sowińska, Marek Olszewski, Katarzyna Nowińska - Brońska, Mateusz Chrzanowski, Marzena Borysiuk, Jacek Zbyra, Monika Gumkowska, Katarzyna Zwolińska, Monika Gajek, Magdalena Żabska, Magdalena Malicka, Agata Stachowiak, Renata Owczarek, Magdalena Angiel - Binek, Crowding Sp. z o.o., Angelika Wojtkowiak, Marcin Szymański, Bartosz Skorupski, Robert Kantor, Katarzyna Jankowska, Michał Struk, Ilona Chodor, Magdalena Malicka, Joanna Dębiec, Monika Kowalska, Damian Gibadło, Katarzyna Krych, Marta Bretner - Nogacka, Anna Prugar, Marzena Gawłowska, Tomasz Korus, Marta Żurawska, Mateusz Chrzanowski, Izabella Gąsiorowska, Paulina i Wojciech Godlewscy, Ewa Czarniak, Krzysztof Urysz, Łukasz Cecotka, Lucyna Sobczak, Alina Krzeszowska, Kamila Kistela, Alicja Kołecka, Bartosz Skorupski, Agnieszka Mucha, Roman Michno, Magdalena Rosińska.

Na konto fundacji w dniach 1.11.2015 do 30.11.2015 wpłynęło: 14 323,44 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.11.2015 do 30.11.2015 wyniosły: 12 980,48 zł.