Twardziele z KSW wspierają AST!

KSW_baner

Twardziele z KSW wspierają AST!

Nawet największy psi twardziel nie da rady samotności i porzuceniu. Nawet najlepszy psi zawodnik zmarnieje za kratami schroniska. Nie da rady chorobom, głodzeniu czy znęcaniu się. A przecież to my jesteśmy odpowiedzialni za tych, których oswoiliśmy i uczyniliśmy towarzyszami naszego życia. Fundacja AST od ponad 6 lat pomaga jednym z największych psich twardzieli – psom typu TTB czyli terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull, bullterier. Mimo że wyglądają na mocnych zawodników, porzucone – potrzebują pomocy, leczenia, wsparcia i co najważniejsze swojego miejsca w życiu – dobrego domu i kochanego człowieka. Nasza fundacja każdego dnia pomaga bullom dotrzeć do tego wymarzonego celu. Udaje się to nam dzięki wparciu wielu ludzi, którzy tak samo jak my mają otwarte serce na potrzeby tych psiaków.

Od niedawna to wsparcie powiększyło się o dwa wyjątkowo waleczne serca!
Ambasadorami Fundacji AST zostali Marcin Różal Różalski oraz Jan Błachowicz

- zawodnicy MMA i KSW czyli Konfrontacji Sztuk Walki. Dwóch twardzieli, którzy postanowili pomóc innym twardzielom. Dwóch twardzieli, którym na sercu leży los bezdomnych TTB w Polsce.

Bardzo Wam dziękujemy. Taka pomoc jest cenniejsza niż złoto! Takie wsparcie to gwarantowana wygrana! Dla nich – tych, którzy codziennie potrzebują naszej pomocy.

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych Ambasadorów oraz ich działaniami na rzecz fundacji:

Marcin Różal Różalski
marcinrozalski.pl

www.facebook.com/marcinrozal

KSW_MarcinRozalski KSW_MR_wazenie

Marcin Różal Różalski, fot: za zgodą www.konfrontacja.com
Inter Cars Motor Show. Spotkanie z gwiazdami KSW i ważenie KSW20, fot: Sebastian Rudnicki

Łamiemy stereotypy "Twardziel z wielkim sercem"
Moja walka nie kończy sie na rignu
Seminarium z Różalem

Jan Błachowicz
www.facebook.com/janblachowicz

KSWJanBlachowicz_

Jan Błachowicz, fot: za zgodą www.konfrontacja.com

Łamiemy stereotypy "Dwaj przystojniacy w akcji"

A fanów Marcina Różalskiego i Jana Błachowicza witamy i zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością. Być może, zachęceni działaniem waszych idoli, zechcecie wspomagać działania naszej fundacji. Razem możemy zrobić więcej.