Z cyklu: „Łamiemy stereotypy”

KarolinaPilarczyk baner

Szybka jak staffik, zwrotna jak pit bull, uparta jak bulterier, taka na torze jest właśnie kolejna osoba która zdecydowała się wraz z nami łamać stereotypy. Oj, ale jak ona je łamie i to na każdym kroku, bo podobno drift to męski sport.
Karolina Pilarczyk Polish Drift Girl - 11 lat temu drift podbił jej serce, a w swoich pierwszych zawodach wystartowała na obcasach . W 2008 r. jako pierwsza kobieta zdobyła licencję Polskiej Federacji Driftu. Również jako pierwsza kobieta w Europie zdecydowała się zbudować auto do driftu z monstrualnym silnikem LS V8 zapożyczonym z Chevroleta Corvette. Prywatnie adopcyjna mama Tequili i Borysa, na punkcie których absolutnie zwariowała.
Dla Fundacji AST wystąpiła w driftowym różu i fundacyjnej limonce pozując razem z Kornelem i Jerrym oraz swoimi psiakami, w sesji którą sama nazwała „Muscle car & Muscle dog”. Tym razem nasze psiaku pokazały, że nie tylko sa cudowanymi bullami, ale też doskonale odnajdują się w driftowym towarzystwie.

Podziękowania (tym razem długie jak tor do dryftu):
- dla Piotra Litwica za zdjęcia,

- dla firmy AutoMax (z Anitą i Marcinem Tkaczyk) za użyczenie miejsca na sesję
- adopcyjnemu tacie Omenki oraz firmie ITD Media za doświetlenie sesji,
- rodzince Jerrego za pomoc techniczną, a zwłaszcza małej modelce Amelce za zapewnianie psom odpowiedniej rozrywki podczas przerw oraz dmuchanie balonów,
- Trzem Muszkieterom z zespołu Karoliny: Mariuszowi, Stefanowi i Jackowi za ogólną pomoc podczas sesji.

KarolinaPilarczyk 1 KarolinaPilarczyk 2 KarolinaPilarczyk 4
KarolinaPilarczyk 6 KarolinaPilarczyk 7 KarolinaPilarczyk 10
KarolinaPilarczyk 11 KarolinaPilarczyk 12 KarolinaPilarczyk 13
KarolinaPilarczyk 18 KarolinaPilarczyk 27 KarolinaPilarczyk 28

Do obejrzenia całej sesji zapraszamy na nasz profil na Facebooku

Akcja „Łamiemy stereotypy” jest częścią działań edukacyjnych naszej fundacji, mających na celu jest krzewienie prawdziwej i rzetelnej wiedzy dotyczącej terierów typu bull. Obalamy teorie o psach-mordercach, niezrównoważonych potworach czyhających na ludzi i inne zwierzęta. Mówimy prawdę o ich wyjątkowym oddaniu wobec ludzi, o sile ich charakterów i psychiki, także o wymaganiach jakie musi spełnić człowiek, by być dobrym, konsekwentnym przewodnikiem, czułym na wrażliwość bullowatych. Pomocą w pokazywaniu, że psy typu bull są jak najbardziej "dla ludzi", jest wspieranie działań Fundacji przez naszych ambasadorów. Pomagają nam znane, lubiane i podziwiane postacie. Wspaniałe aktorki: Kasia Bujakiewicz, posiadaczka pięknej amstaffki Oxy, Paulina Holtz, posiadaczka amstaffki Topki i Emilia Warabida, posiadaczka amstaffki Mazi. Wspierają nas też fantastyczni zawodnicy KSW: Marcin Różal Różalski, posiadacz dwóch pitbulli red nose oraz Janek Błachowicz. Bullowate zaskarbiły sobie także sympatię muzyków - zespołu Happysad oraz rapera Miuosh'a, opiekuna bullterierki Figi i sznaucerki Kory. Wszyscy Ci ludzie mimo licznych zajęć i obowiązków, zdecydowali się bezinteresownie poświęcić swój czas, by wspólnie z Fundacją wysłać w świat sygnał, że te psy warte są poznania, że są do kochania, że warto im pomagać. Dziękujemy!