Adopcje Wirtualne

Adopcje wirtulane www

Czasem chęć pomagania psom nie idzie w parze z możliwością przygarnięcia któregoś z nich. Na przeszkodzie stoją warunki mieszkaniowe, studia, praca, częste wyjazdy. W takiej sytuacji warto pomyśleć o Adopcji Wirtualnej i zostać Wirtualnym Opiekunem któregoś z naszych podopiecznych. Wirtualny Opiekun to osoba, która podejmuje się regularnie wspomagać wybranego bezdomnego psa, partycypując w jego kosztach utrzymania, jakie ponosi fundacja (karma, opłata za hotel, leczenie, szkolenia).

Jak zostać Wirtualnym Opiekunem?
Bardzo prosto! Najpierw zajrzyj na naszą stronę Adopcje Psy Fundacyjne. Tam możesz zobaczyć, jakich aktualnie mamy podopiecznych i wybrać psa, któremu chcesz pomagać. Potem wystarczy wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. deklarację stałych, comiesięcznych wpłat (nie określamy ich wielkości) z podaniem imienia psa, którego chcesz adoptowac wirtualnie.  Informacja o tym, że dany psiak został przez Ciebie wirtualnie adoptowany, pojawi się na naszej stronie przy jego opisie. Nie zniechęcaj się, jeśli wybrany przez Ciebie psiak posiada już opiekuna, zawsze możesz być kolejnym! Wirtualni Opiekunowie otrzymują od nas na bieżąco zdjęcia i informacje o swoim podopiecznym (jego zdrowiu, postępach w szkoleniu czy socjalizacji, ewentualnym leczeniu). A jeśli mieszkają w tym samy mieście, to serdecznie zapraszamy ich do odwiedzin psa w jego domu tymczasowym lub hotelu i wspólnych spacerów.
Adoptuj wirtualnie i zostań Psim Aniołem! Dzięki Twojemu stałemu wsparciu będziemy mogli zapewnić naszym psom jak najlepszą opiekę, karmy dopasowane do potrzeb, szkolenia, leczenie czy rehabilitację. Dzięki stałym wpłatom możemy też lepiej planować wydatki związane z opieką na psami i podejmować decyzje o przyjęciu następnych czworonogów.

Wszystkim dotychczasowym Wirtualnym Opiekunom, którzy roztoczyli opiekę nad naszymi psami serdecznie dziękujemy!

Adopcje wirtulane