Jessy male2

JESSY
pitbull, wiek 4 miesiące

Wygląd: ciemnostalowa, z białymi znaczeniami.
Charakter: chętna do nauki, przyjacielska.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Jessy to 4-miesięczna pitbullka, która oczekuje w Fundacji AST na nowy, kochający dom. To cudna sunia, która w mądrych rękach wyrośnie na fajną dziewczynę. Jest typem barometru, idealnie wpasowuje się w oczekiwania i prowadzenie opiekuna. W tym wypadku wyjątkowo pasuje powiedzenie "czym skorupka za młodu nasiąknie". Jeśli ktoś jej pofolguje to ona to wykorzysta i będzie rozbrykana! Jak poprowadzi mądrze za łapkę, będzie pojętną uczennicą.
Jessy przebywa w domu tymczasowym u Sylwii z Superrdog w Konstancinie koło Warszawy. Mieszka wśród grupy psiaków, z którymi się bawi, wariuje, uczy komunikacji. Od Sylwii dostaje dozę mądrości i uważności, a przede wszystkim cennego prowadzenia w nauce czystości, wyciszenia i współpracy z człowiekiem.
Dla Jessy szukamy domu, któremu będzie się chciało dać dużo od siebie. Czasu, energii, aktywności. Czasu, aby załapała naukę czystości, zostawania, codziennych rytuałów. Energii, bo przy szczeniaku jest zawsze dużo pracy i nieprzespanych nocy. Aktywności, bo spacery co 2h przy nauce czystości a oprócz nich długie dodatkowe spacery bo zmęczony pies to szczęśliwy pies!  Jeśli jesteście odpowiedzialną rodziną, szukacie czworonoga, któremu możecie się poświęcić na najbliższe kilkanaście lat, chcecie psiaka szkolić, wychowywać, mądrze prowadzić za łapę przez świat - zgłoście się do naszej fundacji. Warunkiem adopcji Jessy jest sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości.
Jak adoptować Jessy?
1. Zadzwoń do nas. Przygotuj się na dłuższą rozmowę, podczas której będziemy chcieli nieco poznać Ciebie, oferowane warunki, doświadczenie w prowadzeniu czworonogów. Nie odbieraj tego jako wścibskość. Abyśmy oddali Ci Jessy, potrzebujemy Ci zaufać. A aby zaufać musimy Cię poznać.
2. Po rozmowie zaprosimy Ciebie wraz z całą rodziną do poznania suni, rozmowy z jej opiekunką. Będziecie mieli możliwość oceny psiaka na żywo, a szkoleniowiec będzie mógł Wam doradzić, czy to właściwy pies do Waszych warunków.
3. Po Twojej wizycie my odwiedzimy Was. Doradzimy, podzielimy się radą, doświadczeniem, ułożymy Wam wszystko w głowach, aby nowy członek rodziny łatwo odnalazł się w Waszym domu.
4. Zwieńczeniem procesu adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Także jeśli dobrnąłeś do końca tego tekstu - gratulujemy! Jeśli dodatkowo szukasz psiaka dla siebie i uważasz, że teraz jest idealny moment - dzwoń. Jeśli się nie dodzwonisz od razu - nie zrażaj się. Pragniemy Cię uprzedzić, że mamy nasze życie pozafundacyjne, mamy rodziny, pracę. Nie zawsze możemy odebrać. Dodatkowo nasz telefon wyjątkowo często dzwoni, więc bywa że niełatwo o połączenie. Przepraszamy Cię za to, ale liczymy na Twą wyrozumiałość. W końcu przed Tobą czas kiedy cierpliwość i wyrozumiałość to dwie największe cechy, które będą Ci potrzebne. Kontakt: tel 501 797 018 lub 665 615 159

Jessy 2 Jessy 3 Jessy 5 Jessy 7

24.01.2019 Po Nową chatę, nowych kumpli i nowe opiekunki zyskała nasza młoda podopieczna Jessy. Błękitna piękność zawojowała sercami Aleksandry i Marty, na co dzień prowadzących blog zycie-na-kreske. Wraz z nową chatą w Warszawie Jessy zyskała starszą koleżankę Ednę oraz towarzystwo 3 kocich kumpli. Jessy zaczyna nową przygodę i naukę życia jak być ogarniętym psem.
Ta adopcja była dla nas niezwykle miła. Przegadaliśmy dużo chwil. A dziewczyny nad wyraz mądrze podeszły do tematu i widać było, że procedury adopcyjne nie były im obce. Dziękujemy Wam za cierpliwość do nas! I za otwartość. Pragniemy oficjalnie powitać Was w Family AST! Mamy nadzieję, że do zobaczenia na zlotach!

Jessy 8 Jessy 9 Jessy 10

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)