panel_PM

Akcja "Pełna Miska" ma za zadanie napełnić brzuszki naszym podopiecznym :)

Jak możecie przeczytać na naszej stronie, na stałe pod naszą opieką przebywa nawet po kilkadziesiąt psów. I każdy z nich musi jeść. Jeden psiak może jeść zwykłą karmę bytową, inny musi być karmiony karmą dietetyczną, jeszcze inny wymaga indywidualnej diety weterynaryjnej.

Na co dzień pomaga nam firma ACANA, zapewniając naszym podopiecznym raz na kilka miesięcy solidną dostawę karmy. Jednak ostatnio psów mamy coraz więcej i karma od Acany nie wystarcza na wyżywienie wszystkich naszych podopiecznych.
Dlatego  apelujemy do Was o pomoc! O wsparcie finansowe fundacji, podarowanie karmy lub wirtualną opiekę nad jednym z naszych psów (co zapewni mu comiesięczne wyżywienie).

Staramy się nie karmić naszych psów karmą z marketów, nie jest ona bowiem dobrej jakości. Pomagając bezdomnym psom, wkładamy w naszą pracę wysiłek i dużo energii, a psy traktujemy jak nasze własne. A przecież własnym psom nie dalibyśmy byle czego do jedzenia, dlatego psiaki fundacyjne, pomimo że bezdomne, dostają do jedzenia karmę dobrej jakości. Dodatkowo niektóre z naszych psów muszą mieć odpowiednio dopasowane pożywienie ze względu na problemy zdrowotne i dla nich poprosimy o pomoc w pierwszej kolejności.

Jeśli ktoś z Państwa byłby skłonny wesprzeć któregoś z naszych psiaków i zafundować mu wyżywienie (jednorazowo lub ze stała deklaracją), będziemy bardzo zobowiązani.
Pomoc finansową prosimy przekazywać na nasze konto:
z dopiskiem „Pełna Miska” (dodatkowo można wpisać imię psa, którego chcemy wesprzeć).
W przypadku chęci przekazania karmy, bardzo prosimy o kontakt: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.