LISTOPAD 2009

mini4DARCZYŃCY LISTOPAD 2009

Julita Pionke, Grzegorz Firlit, Martyna Hus, Witosław Kędzierski ...

DARCZYŃCY LISTOPAD 2009

Julita Pionke, Grzegorz Firlit, Martyna Hus, Witosław Kędzierski, Dominika Krysiak, Michał Korycki, Dagmara Kałwak, Małgorzata Frącz, Milena Kulesza, Iwona Górniak, Dominika Gawrońska, Piotr Tabachowicz, Mirosław Lech, Marta Tyszka, Magdalena Bzowska, Bartosz Kubacki, Jacek Mielewczyk i Karolina Rogoza, Joanna Meyer, Iwona Grzelakowska, Wiesława Stefańska, Natalia Złończuk, Krzysztof Topolski, Aleksandra Wróbel, Sandra Choruczyk, Alina Łuczak, Stylizacja Paznokci MARTIS Marta Szopińska, Katarzyna Zaporska i Łukasz Zaporski, Alicja Rydzewska, Paulina Peterek, Izabela Ninkiewicz, Agnieszka Paleczna - Ture, Iwona Grzelakowska, Maria Kozłowska LEENNA, Marek Zieliński, Monika Raczko, Iwetta Krause, Anna Soczak, Marian Kuczenski, Izabela Tomczak, Małgorzata Lewandowska, Eweilina Grula, Iwona Adamczyk, Katarzyna Soczyk, Nina Urbańczyk, Marta Jaczewska, Anna Superson, Ireneusz Piekarski, Magat, Andrzej Brzeziński, Monika Tępińska, Katarzyna Rogala - Lewicka, Celina Zaczyk, Jolanta Wargin, Beata Komorowska, Monika Krakowska, Małgorzata Tomaszewska, Agata Kempiak, Marta Biernawska, Tomasz Jendryczka, Katarzyna Faczyńska, Joanna Trojanowska, Łukasz Przeździęgowski, Angelina Olejniczak, Karol Skotarczak, Agnieszka Andrzejak, Karolina Doering, Mał╣gorzata Tomaszewska, Krzysztof Kwiatkowski, Dominika Cieślikiewicz, Alicja Golec, Andrzeh Wit Martychewicz, Łukasz Antoniewski, Natalia Kass, Ewa Adamska, Łukasz Czajka, Piotr Piękoś, Joanna Witasik, Eliza Pilewska, Iwona Woźnica, Paulina Dudek, Irena Kalkowska, Monika Malecha, Agata Ciesielska, Agnieszka Stańczak, Joanna Racka, Adrianna Kansy, Joanna Kwiatkowska, Ewa Adamska, Marta Przebierała, Paulina Kawalec, Kinga Stawowska, Izabela Schulmann, Alicja Mielus, Paulina Peterek, Dominik Aleksadnra, Marta Grucka, Ewa Szczepańska, Adam Kobrzyński, Małgorzata Świetlik, Iwona Ch. (nazwisko utajnione na prośbę darczyńcy), Damian Gibadło, Wojciech Franczy, Iwona Sowa, Joanna Guzik, Urszula Trzcińska - Stępień, Agnieszka Szubert i Piotr Kaczor, Kornelia Wojtczak, Michał Janiszewski, Anna Gruszczyńska, Katarzyna Wadejko, Katarzyna Ptasińska, Magdalena Danel, Łukasz Czajka, Michał Ciszewicz, Bożena Adamiec, Aldona Kruk, Katarzyna Sobczyk, Dagmara Nowak, Dominik Domagała, Sylwia Gałecka, Piotr Wyrwa, Kazimierz Wójcik, Piotr Orzechowski, Agnieszka Paleczna - Turek, Izabela Schulmann, FOTO - STUDIO Paweł Wechta, Mirosława Kalinowska, Kamila Pasternak, Ewa Rorawska, Marta Szczepańska, Cezary Koliński, Marta Mościcka, Renata Bogucka - Pawlińska, Joanna Ścinawica, Magdalena Buller, Maciek Rękosiewicz, Rafał Lasota, Wojciech Pac, Karina Gajek, Anita Nawrocka, Renata Sakowska, Tomasz Kowalczyk, Piotr Kraśko i Synowie, Andrzej Czpko, Katarzyna Okręglicka, Iwona Adamczyk, Jolanta Wargin, Izabela Smolińska, Martyna Hus, INKASO Agnieszka Orlińska, Paulina Kawalec, Ewa Gil, Jolanta Łapińska, Anna Sobczak, Agnieszka Byczot, Paulina Raczkowska, Dariusz Kotynia, Agencja Kreacji i Promocji Chcesz i masz, Iwona Regulska, Robert Kantor, Alina Krzeszowska, Stylizacja Paznokci MARTIS Marta Szopińska, Katarzyna Woźniak, Beata Szumigraj, Monika Pastuszka.

Na konto fundacji w dniach 1.11.09 do 30.11.09 wpłynęło: 12 683,87zł

Wydatki fundacji w dniach 1.11.09. do 30.11.09 wyniosły: 9 500,72zł.