SIERPIEŃ 2009
mini5DARCZYŃCY SIERPIEŃ 2009

Agta Marona, Marcin Gędek Firma GĘDEK, Grzegorz Firlit...

DARCZYŃCY SIERPIEŃ 2009

Agta Marona, Marcin Gędek Firma GĘDEK, Grzegorz Firlit, Katarzyna Rogala - Lewicka, Ewa Wachowska, Monika Wach, Ewa Rorawska, Witold i Julita Pionke, Uzabela Temerowska, Alina Laczak, Aldona Paszkowska, Izabela Smolińska, Bogusław Halicki, Monika Stemplewska, Kancelaria Radców Prawnych J. May i A. Stańczak, Paulina Kawalec, ULTRAD Biuro Tłumczaeń i Szkoła Językowa Sylwia Ulińska, Joanna Jasińska, Anna Miernik, Ewa Brzezińska, Joanna M. Kałuża, Katarzyna Faczyńska, Magdalena Jabłczyńska - Pieśniak, Artur Sobczyk, Izabela Tomczak, Ireneusz Piekarski, Magdalena Bartoszek, Marcin Strugarek, Anna Sztwiertnia, Mateusz Woźniak, D. Dudkiewicz, Ewa Falak, Małgorzata Lewandowska, Aneta Sieczkoś, Dariusz Gołebiewski, Krzysztof Kwiatkowski, Marta Przebierała, Karolina Doering, Adriana Kiewro, Jakub i Izabela Jama, Tatiana Rott, Katarzyna Urbańska, Aneta Zioło, Monika Kansy, Małgorzata Berenika Skoryniewicz, Piotr Tabachowicz, Anna Sidzina - Landowska, Beata Bogatyńska, Julita i Witold Pionke, MAX - LUX Izabela Bojanowska, Katarzyna Buszko, Joanna Guzik, Joanna Przybylska, Uruszula Trzcińska - Stępień, Joanna Gonciarz, Marta Szczepańska, Małgorzata Krzemieniecka, Aneta Kozłowska, Przemek Lipiński, Monika Malinowska, Magdalena Binecka, Sylwia Ceglarek, Iwona Sowa, Magdalena Jabłońska, Krzysztof Doda, Multicryl Agata Bielecka, Katarzyna Szeląg, Kazimierz Wójcik, Piotr Kraśko i Synowie, Magdalena Buller, Patrycja Harasim, Jolanta Wargin, Dorota Pastewka, Beata Krzyżosiak, Magdalena Smużyńska, Marta Mróz, Izabela Haberko, Michalina Krzysztofik, Anna Bul, Liliana Szymczak, Magdalena Buller, Grażyna Jarecka Katarzyna Kaczmarek, Dominika Kysiak, Andrzej Stawski, Piotr Celmer, Anna Czerwińska, Anna Orłowska, Bata Przymusińska, Marzenna Wiśniewska, Ewa Krygier, Małgorzata Tomaszewska, Lucyna Heberland, Magdalena Hubicka, Iwona Hernas, Urszula Stawinoga, Anna Szymaniak, Katarzyna Hoffmann, Jarosław Krajewski, DARMETKO, Anita Nawrocka, Justyna Jabłońska, Ewa Skrabek, Barbara Chmiel, Aneta Sieczkoś, Marcin Stwora, Alina Krzeszowska, Liliana Szymczak, Iwona Adamczyk, Robert Kantor, Anna Effenberg, FRACTAL Katarzyna Ciemny, Emilia Dąblewska.

Na konto fundacji w dniach 1.08.2009 do 31.08.2009 wpłynęło: 9 894,55 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.08.2009 do 31.08.2009 wyniosły: 8 129,69 zł.