LUTY 2009
mini14

Darczyńcy LUTY 2009

Aneta Sieczkoś, Paweł Sukiennik, Iga Kołodziej ...

Darczyńcy LUTY 2009

Aneta Sieczkoś, Paweł Sukiennik, Iga Kołodziej, Marlena Dąbrowa, Grzegorz Firlit, Alina Łuczak, Justyna Pitrzak, Katarzyna Lesiak, Patrycja Czerniawska, Błażej Brajer, Ewa Markiewicz, Tomasz Kowalczyk, Kancelaria Radców Prawnych J.May i A. Stańczak, Iga Lemańska, Izabela Golub, Natalia Wielgołaska, Magdalena Z. z Nowego Targu (niestety nie jesteśmy w stanie odczytać nazwiska), Patrycja Wróbel, Danuta Pyclik, Halina Sipa, Karolina Doering, Małgorzata Klimiuk, Anna Bakalarz – Wojciechowska, Agnieszka Szubert, MAX-LUX Izabela Bojanowska, Anna Schabowicz, Marek Zieliński, Monika Stemplewska, Małgorzata Frącz, Agata Mazur, Adam Przybylski, Agnieszka Janiak, Kazimierz Wójcik, Izabela Wylęgły, Paweł Kuklicz, Beata Lempart, Katarzyna Sardyko, Magdalena Kowal, Ireneusz Piekarski, Katarzyna Pomianowska, Rafał Cudo, Joanna Kałuża, Małgorzata Tomaszewska, Zuzanna Ossowska, Izabela Tomczak, Ewa Biczkowska, Katarzyna Faczyńska, Maciej Socha, Sylwia Muzolf-Markowska, Mirosław Ziarko, Beata Wojciechowska, Aneta Pietkiewicz, Ewa Rorawska, Olga Baranowska, Marcin Kurowski, Matylda Sochocka, BS Duszniki o/Skórzewo, Artful Agencja Reklamowa Bartłomiej Marchwicki, Ewa Piechulska, Edyta Adamska, Magdalena Bzowska, Katarzyna Potocka – Czech, Grażyna Nowak, Marta Łukojć, Anna Mazur, Iwona Stanisławska, Kajetan Warzecha, FHU DANDI-BIS, PROFINANCE Piotr Podnajmer, Iwona Nowogrodzka, Joanna Guzik, Magdalena Bzowska, Urszula Trzcińska – Stępień, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BILU SZYBILSKI, Olaf Tomaszewski, Monika Kiljańska – Wrona, Jacek Wajs, Magdalena Jankowska, Maja Dura, Katarzyna Pomianowska, Karolina Doering, Tomasz Kazimierczak, Halina Sipa, Katarzyna Kaczmarek, Marta Teowiecka, Krzysztof Doda, Agnieszka Prange, Katarzyna Sobczyk, Dominika Gawrońska, Anna Jankowska, Marta Szczepańska, Ireneusz Piekarski, Marcin Hermansa i Gizela Hermansa, Damian Remigiusz, Natalia Złomańczuk, Tomasz Sadecki, Jolanta Hawrylak, Anna Piaskowska, Katarzyna Beata Potocka – Czech, Joanna Kałuża, Agnieszka Chałas, Agnieszka Muśnicka, Ireneusz Piekarski, Karol Skotarczak, Agata Ciesielska, Dorota Czaja, Kamila Mamorska, Krzysztof Kwiatkowski, Pracownia Usług Geodezyjnych GEOPLAN, Grażyna Nowak, Katarzyna Waremczuk, Diana Chanas, J. Goncarz, Bartłomiej Białkowski, Halina Pietrykowska, Izabela Okoniewska, Magdalena Kornaszewska, Wiktoria Jędrzejek, Magdalena Wildner – Hardyś, Agnieszka Jarosińska, PROFINANCE Piotr Podnajmer, Magdalena Śliwowska, Agnieszka Kaźmierczak, Agara Marona, Natalia Pietraszun, Andreas Lach - Locki, Karolina Piekarska, Aneta Stanisławek, Iwona Stanisławska, Agnieszka Paleczna – Turek, Anna Brandys, Danuta Pyclik, Anna Kowalska, Kazimierz Wójcik, Anna Sobota, Marek Hereza, Paulina Peterek, M. Heller, Sylwia Muzolf – Markowska, Urszula Buchholz, Jolanta Wargin, Olga Wajdowicz, Małgorzata Lewandowska, Aneta Sieczkoś, Magdalena Kornaszewska.

Na konto fundacji w dniach 1.02.09 do 28.02.09 wpłynęło: 10 471,00zł

Wydatki fundacji w dniach 1.02.09. do 28.02.09 wyniosły: 9 028,30zł.