STYCZEŃ 2009
mini15

Darczyńcy styczeń 2009r.

Grzegorz Firlit, Alina Łuczak, Małgorzata Zaleśna...

Darczyńcy styczeń 2009r.

Grzegorz Firlit, Alina Łuczak, Małgorzata Zaleśna, Andreas Lach Locki, Agnieszka Kaźmierczyk, Monika Stemplewska, Jolanta Łapińska, Magdalena Wachowiak, Katarzyna Sobczyk, Piotr Jabłoński, Elżbieta Ryś, Małgorzata Tomaszewska, Sylwia Rak, Anita Nawrocka, Sylwia Bogusz, Izabela Bojanowska, Paweł Sukiennik, Kancelaria Adwokacka Ewa Stępniak, Inna Grishaeva, Katarzyna Sardyko, Katarzyna Faczyńska, Magdalena Wachowiak, Katarzyna Lesiak, Kancelaria Radców Prawnych J.May i A. Stańczak, Ewa Błaszczyk, Agata Kempiak, Katarzyna Hordejuk, Monika Grzegorek, Magdalena Piechowska, Agnieszka Pałeczna – Turek, Łukasz Grześkowiak, Izabela Tomczak, Agnieszka Zajączkowska, Krzysztof Wojciechowski, Marek Zieliński, Weronika Sowa, Małgorzata Frącz, Anna Sobczak, Małgorzata Tomaszewska, Milena Lalak, Joanna Guzik, Małgorzata Duda, Marcin Guzik, Urszula Szypluk, Weronika Sowa, Urszula Trzcińska – Stępień, Katarzyna Sardyko, Justyna Pietrzak, Ewa Rorawska, Izabela Ninkiewicz, Thea Kozakiewicz, Marta Szczepańska, Włodzimierz Koprowski, Monika Lewandowska, Ewa Bomersbach, Iwona Nowogrodzka, Agnieszka Daniel, Katarzyna Kosobucka, Aleksandra Włodarczyk, Ksenia Szumotalska, Dorota Patas, Magdalena Szerenos, Halina Ziembicka, Karolina Doering, Monika Ziętal, Paulina Włodarczyk, Małgorzata Lewandowska, Anna Malinowska, Anna Soczeica, Sylwester Kaczmarek, Gabriela Litwinów – Bryk, Agnieszka Mysior, Magdalena Stelmaszyk, Agnieszka Ożadowicz, Izabela Domasik, Marlena Dąbrowska, Agnieszka Kalista, Foto – Studio „WECHTA” Paweł Wechta, Marek Osiński, Małgorzata Demków, Anna Kowalska, Anita Leszczyńska, Patrycja Sztukarewska, Marta Łukojć, Jolanta Wargin, Barbara Nowgrodzka, Tamara Sadlak, Katarzyna Pasierbek, Aneta Jedrzejewska, Barbara Hinc, Dariusz Harmasz, Andrzej Wit Martychewicz, Ewa Trzaska, Ryszard Lesiak, Ewelina Wiesława, Aleksandra Krakowiak, Anna Piękoś, Magdalena Rudzka, Róża Rudzka, Róża Kuczyńska, Łukasz Klocek, Katarzyna Derleta, Magdalena Dydecka, Alina Krzeszowska, Kancelaria Rachunkowo – Prawna WERA Weronika Sowa, Artur Żyławy, Beata Polak, Jerzy Makula, Piotr Kraśko i Synowie, Małgorzata Lewandowska, Agnieszka Kur, Dagmara Nasiorowska, Monika Wach, Michał Radkowska, Robert Kantor, Małgorzata Latosińska – Mondry, Ewa Piechulska, Paulina Włodarczak, Natalia Kania, Izabela H. Janiec, Renata Maciejewska, Małgorzata Zaleśna.

Na konto fundacji w dniach 1.01.09 do 31.01.09 wpłynęło: 8 247,53zł

Wydatki fundacji w dniach 1.01.09. do 31.01.09 wyniosły: 9 796,56zł.