SIERPIEŃ 2011
_darczyncy1DARCZYŃCY SIERPIEŃ 2011

Edyta Godlweska, Joanna Zielińska, Katarzyna Szymańska...

Edyta Godlweska, Joanna Zielińska, Katarzyna Szymańska, Lidia Woźniczko, Jolanta Wargin, Olga Kowalska, Artur Śródka, Grzegorz Drozdowski, Bogdan Kowalski, Marta Wróbel, Janusz Saganowski, Ewa Surdyk, Małgorzata Lewandowska, Joanna Adamus, Wojciech Godlewski i Paulina Godlewska, Sylwia Biskup, Eryk Lechowicz, Jarosław Florek, Agata Olewska, Tomasz Jendryczka, Krzysztof Trela, Małgorzata Tomaszewska, Katarzyna Sobiecka, Sandra Chorubczyk, Małgorzata Skorynkiewicz, Mariola Cebulska, Małgorzata Bajur, Alina Łuczak, Katarzyna Marszałek, Halina Ziembicka, Jolanta Kopińska, Wojciech Tutak, Roksana Zarzecka, Elżbieta Drozdowska, Danuta Gałązka - Szkopek, Jacek Nowak, Edyta Cetlicer, Dorota Płachta, Karolina Maciuk, Małgorzata Krzemiecka, Teresa Truchan, Alicja Janicka, Olga Rakoczy, Przemysław Olejniczak, Krzysztof Batko, Katarzyna Pelc, Adrian Iwanowski, AMSTF - TRANS Jerzy Gubernat, Alla chrzanowska, Rafał Rzepisko, Natalia Kass, Harald Niechoj, Radosław Linette, Piotr Tabachowicz, Jolanta Lech, PAYU Allegro, G. Dąbrowski, Tatiana Rott, Aleksandra Wojściechowska, Zdzisław Jakubczyk, Katarzyna Nowińska, Urszula Trzcińska - Stępień, Magdalena Krowiarz, Edyta Godlewska, Marcin Jarosławski, Katarzyna Nielepkowicz, Marta Szczepańska, Marek J. Grala, Joanna Firlej, Piotr Gruszkiewicz, Agnieszka Łotocka, Joanna Woźniczko, Michał Kowalski, Krzysztof Trela, Tomasz Moński, Szczepan Lemańczyk, Marta Tomala, Katarzyna Sławska, Sergiusz Pawlak, Dorota Zamojska, Justyna Zimnoch, Anna Jarota, Tomasz Rudnicki, Katarzyna Rabczyńska, Barbara Przybylska, Łukasz Burnos, Katarzyna Faczyńska, Wioletta Wachowicz, Barbara Andrukiewicz, Wiktoria Jędrzejek, Małgorzata Boruc, Justyna Grewling, Anna Marcysiak - Pontek, Katarzyna Adamczyk, Robert Kantor, Magdalena Kotnowska, Tomasz Kubacki, Bartosz Budny, Agnieszka Woźniak, Iwona Pancer, Małgorzata Latosińska, Małgorzata Skorynkiewicz, Katarzyna Lesiak, Patryk Grzywna.

Na konto fundacji w dniach 1.08.2011 do 31.08.2011 wpłynęło: 8 995,18 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.08.2011 do 31.08.2011 wyniosły: 7 516,41 zł.