Pomóż nam, czyli konkrety :)

facebook2

Pomóż nam pomagać.
Zajrzyj,
poczytaj,
może będziesz
mógł jakoś pomóc!

Ogłoszenia parafialne, czyli co nam pilnie jest potrzebne dla naszych 4-łapkich podopiecznych:

Karma bytowa - głównie dla psow przebywających w DT oraz w hoteliku u Asi (Ptyś, Chilli, Lili, Lagos, Czaruś).
Karma dla alergików - czyli karma, która zamiast popularnego kurczaka ma w składzie ryby bądź jagnięcinę - te karmy są potrzebne dla Verki, Xanto, Chrumy, Gizmo. Zajrzyj do działu Pełna miska
Fundusze na sterylizacje - duże szanse na domy mają Mary i Verka, ale nie są jeszcze wysterylizowane. Zbieramy na zabiegi dla nich w pierwszej kolejności. Kolejną dziewczynką do zabiegu jest Lili. Koszt jednego zabiegu to 300 zł.
Spoty na kleszcze - przebywa u nas ok 20-30 psów, które co miesiąc trzeba zabezpieczać obrożami albo spotami, pomóż nam uchronić psy przed babeszją. Dołącz do programu Uchroń bulla przed babeszją.
Leki - niektóre fundacyjne psy muszą przyjmować leki (stale lub okresowo) - część preparatów jest niestety dość drogich i nie ma tanich zamienników. Aktualnie stale potrzebujemy takich leków jak m.in. Equoral 100mg, Eltroxin 100, Nolcin, Exacyl, Propalin.
... a także potrzebne nam jest dużo wiary i wsparcia bo czasami brakuje nam sił do działania :)))

Gdyby ktoś chciał pomóc, prosimy o kontakt z Fundacją.