Aby żył potrzebujemy 600 zł - POMÓŻ!

Charli_mini

Eutanazja za "rasę"? Mówimy temu NIE!
Pomóż nam uzbierać na transport.

CHARLIE to amstaff bez rodowodu, w wieku 7 miesięcy, nad którym w Niemczech zawisł wyrok eutanazji "za rasę". Charlie został zakupiony przez Niemca na bazarze. Niestety człowiek ten nie znał przepisów w swoim landzie (w Niemczech psy ras TTB były przez lata zakazane, aktualnie zakaz ten obowiązuje w konkretnych landach) i został przyłapany przez policję.
Charlie do 13 lutego musi opuścić Niemcy i trafić do innego kraju, w przeciwnym razie zostanie uśpiony.
Udało nam się znaleźć dla Charliego DT w Warszawie. Na czwartek udało nam się też zorganizować transport, ale jest jedno ale - koszty tego transportu. Właściciel dowiezie psa do granicy w Słubicach. Dla nas pozostaje 1100 km do przejechania - to koszt ok 500-600 zł na paliwo + opłata za autostradę A2.

Charlie dostał szansę na ratunek i na normalne życie w Polsce. Czy pomożemy mu w tym "nowym życiu"? Wszystko zależy teraz od nas - prosimy Was o najmniejsze nawet wpłaty na konto fundacji z dopiskiem "CHARLIE".
Mamy dwa dni na zbiórkę funduszy, ale wierzę że i tym razem się uda! POMOCY!

Charli