Prazynka m2

PRAŻYNKA

w typie amstaffa, urodzona 09.08.2022 r.
 
Wygląd: czarno-brązowa, pręgowana, z białymi znaczeniami.
Charakter: radosna, otwarta, łatwo ucząca się.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Prażynka to sunia w typie amstaffa, urodzona 09.08.2022 r. Została do nas oddana w celu znalezienia nowego domu. Prażynka jest po pierwszym szczepieniu, odrobaczeniach, chipowaniu. Przed nią dalsza profilaktyka. Jaka jest Prażynka? Zupełnie normalny szczeniak. Bez niepokojących zachowań behawioralnych. Elastyczna, otwarta, radosna. Codziennie poznaje świat, życie poza domem, rytm miasta. Rozbrykany, prześmieszny szczyl, czerpiący radość z każdego dnia! Nie mamy żadnych wskazań czy przeciwwskazań adopcyjnych. Prażynka jest plastyczna, może mieszkać w domu, z psami, kotami i mądrymi dziećmi. Może mieszkać w mieście, a także na wsi. Jak zostać szczęśliwym opiekunem Prażynki?
1. Każdego z Was zachęcamy do wysłania prośby o podesłanie ankiety przedadopcyjnej, drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2. Jeśli ktoś uzupełniał wcześniej ankietę, wystarczy że się nam przypomni!
3. Skontaktujemy się z wybranymi rodzinami, które zaprosimy do poddania się procedurze adopcyjnej, o której możecie poczytać tutaj.
4. Warunkiem adopcji jest między innymi sterylizacja i szkolenie psiaka.

Prazynka 3 Prazynka 1
Prazynka 5 Prazynka 6

02.12.2022 Prażynka jak wiecie gościła tymczasowo u Kasi i Przemka na warszawskiej Woli. Urokliwa, w paseczki, z charakterkiem. Codziennie spacerowała pod blokiem, celem nauki, socjalizacji, itd. I wyobraźcie sobie, że sobie sama znalazła dom! A jak? A urokiem osobistym, czarem i aparycją. Kupiła na maxa sąsiadów mieszkających kilka pięter wyżej. Z reguły albo psy zostają na stałe pod danym adresem, albo znajdują dom kupę kilometrów dalej. A tu? Wyjątkowo mamy przyjemność przeprowadzić psiaka tylko kilka pięter wyżej. Prażynka zamieszkała u Niny, Bartka i ich dwóch synów Bruna i Filipa. Teraz to z tą rodzinką mała chodzi na spacery i się socjalizuje oraz jest kochana i zadbana. A to wszystko pod okiem opiekunów z DT. Kochana nowa rodzino Prażynki, dziękujemy Wam, że postanowiliście poszerzyć swoje serca o nowego członka rodziny i padło na Prażę. Dbajcie, cieszcie się sobą, niech długie, wspólne lata będą okraszone samymi przyjemnościami. Witajcie w Family AST. Cudownie, że kolejne osoby do nas dołączyły! Dziękujemy!

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)