PAŹDZIERNIK 2010
darcz1DARCZYŃCY PAŹDZIERNIK 2010

Renata Muszyńska, Mariola Polanowska, Ewa Wieser...
Renata Muszyńska, Mariola Polanowska, Ewa Wieser, Aneta Biel, Marzena Trybała, Tomasz Wach, Mariola Cebulska, Alina Łuczak, Arkadiusz Andrzejewski, Małgorzata Latosińska - Mondry, Barbara Brodzińska, Katarzyna Marszałek, Tomasz Jendryczka, Jarosław Florek, Justyna Sokołowska, Anna Misiak, Bogusław Halicki, Katarzyna Starczewska, Teresa Truchan, Małgorzata Skorynkiewicz, Wojciech Tutak, Jarosław Sakowski, Emilia Pawlicka, Kamila Rypińska, Aneta Kuleta, Tomasz Zeberkiewicz, Kamila Kornatko, Olga Przychodzeń, Sabiba Jachimkowska, Agata Olewska, Piotr Tabachowicz, Paulina Charytanowicz, Magdalena Sieczka, Danuta Misztal, Joanna Bolesta, Marzena Gogogóra, Anna Gruszczyńska, Jacek Broński, Katarzyna Knap, Elżbieta Wrońska, Maciej Kołtuński, Jacek Nowak, Agnieszka Stańczak, Ewa Wachowska, Jarosław Krzemiński, PayU Spółka Akcyjna, Fundacja Azylu Koci Świat, Zdzisław Jakubczyk, Zuzanna Ossowska, Artur Roczyna, Anita Nawrocka, Joanna Skołozdrzych, Marek Zieliński, Danuta Kasprzak, Iwona Groszyk, Grażyna Nowak, Barbara Brodzińska, Joanna Guzik, Urszula Trzcińska - Stępień, Olga Niespodziańska, Beata Tylman, Ewelina Korycka, Mirosława Karkowska, Henryk Czyżo, Monika Raczko, Piotr Czemplik, Dorota Adamiak, Ewa Rozwadowska, Małgorzata Lewandowska, Elżbieta Sieczkowska, Małgorzata Łata - Duś, Marcin Manjak, Joanna Kądziołka - Grzelczyk, Katarzyna Lubańska, Iwona Adamczyk, Agnieszka Janiak, Wiktor Żyliński, Tomasz Dworakowski, Paweł Wójcik, Nina Żurowska, Tomasz Bielatowicz, Bożena Małek, Jolanta Wierzbicka, Tomasz Jendryczka, Mirosława Kalinowska, Agata Marona, Agata Pastuchow, Milena Guzikowska, Rafał Stasiewicz, Renata Rag, Teresa Truchan, Magdalena Zamyślony, Michał Kowalski, Joanna Woźniczko, Przemysław Kościukiewicz, Karolina Siniarska, Anna Superson, Wiktoria Jędrzejek, Adelina Idzikowska, Anna Misiak, Marta Pyrzyńska, Magdalena Sieczka, Marta 3XL, Ewa Jankowska - Elhadi, Katarzyna Faczyńska, Tamara Frankiewicz, Bartosz Zabłocki, Katarzyna Potocka - Czech, Ewelina Piech - Pacha, Elżbieta Sieczkowska, Magdalena Młynik, Barbara Jezierska, Paweł Wiśniewski, Anna Wnuk, Anna Zakrzewska, Magdalena Orlicz, Beata Jacobi, Katarzyna Zdybel, Ada Kobiałka, Justyna Janiak, Mariola Polanowska, Małgorzata Demków, Kasia Stencel, Alicja Janicka, Eliza Milewska, Igor Łękawski, Marta Szczepańska, Halina Malinowska, Alina Krzeszowska, Małgorzata Firlej, Aneta Sidor, Magdalena Hubicka, Małgorzata Tomaszewska, Renata Bogucka - Pawlińska, Robert Kantor, Beata Szumigraj, Magdalena Główczyńska.

Na konto fundacji w dniach 1.10.2010 do 30.10.2010 wpłynęło: 36 376,98 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.10.2010 do 30.10.2010 wyniosły: 31 230,45 zł.