Arka m2

ARKA
amstaffka, wiek 9 miesięcy

Wygląd: ciemnostalowa, z białymi znaczeniami
Charakter: bardzo energiczna, wesoła.
Zdrowie: zdrowa, zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Trójmiasto

Arka to 9-miesięczna śliczna amstaffeczka. Trafiła bezpośrednio do domu tymczasowego w Trójmieście do Ilony i Macieja, rodziców fundacyjnego Popka, aktualnie Rycha.
Arka to pozytywna wariatka, wszędzie jej pełno, na miejscu nie usiedzi. Ma szczęście, bo trafiła na mądry i aktywny dom, który zapewnia jej możliwie dużo atrakcji, by głupie pomysły do głowy nie przychodziły. A i tak zdarza się i pozostawione w przedpokoju buty, niezauważenie kończą swój żywot. Dom tymczasowy stara się więc bardzo, by mały rozumek sprawnie przyswajał ogólnie panujące zasady. Od początku dbają o poprawne relacje małej z Rychem. Areczka w kontaktach z psami problemów nie ma, bywa jednak, że emocje biorą górę, a kultura zabawy schodzi na dalszy plan. A wiecie, do czego to wszystko zmierza? Tak! Mówią, że oddać Arki nie zamierzają. Umówiliśmy więc pannę na zabieg sterylizacji w przyszłym tygodniu, a potem pozostaje nam jedynie dopiąć formalności adopcyjne.

Arka 4 Arka 5 Arka 6
Arka 7 Arka 8 Arka 10

16.10.2019 Kochani, spieszymy donieść o kolejnym happy endzie. Formalnościom stało się zadoś i Arka stała się właśnie pełnoprawnym członkiem rodziny Ilony i Maćka, a za brata swego ma naszego byłego podopiecznego Rycha (u nas Popka) i wiedzie sobie dość kolorowe życie w Redzie, koło Trójmiasta. Arka miała szczęście, że trafiła na ta rodzinę, bo to gałgan mały, brój i niszczyciel. Mimo ciągłej stymulacji małego móżdżku, aktywności fizycznych, jakich w tym domu nikomu nie brakuje, panna ma wciąż masę pomysłów na swój indywidualny wystrój wnętrza. Tu skubnie, tam podgryzie, tu podrapie, a to rozpruje. Nie nadążysz. Dlatego jest przyuczana aktualnie do kennel klatki. Ogólnie życie z Areczką jest barwne bardzo, pełne wzlotów i upadków, radości i łez. Ilona, Maciek, kibicujemy Wam nieustannie. Dziękujemy, że kolejny nasz podopieczny zagościł w Waszych progach (i przepraszamy, że te progi przy okazji trochę ucierpiały). Wytrwałości i cierpliwości Wam życzymy. Dużo.

Arka 11 Arka 12 Arka 13

 

 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)