Nanga male2

NANGA
staffordshire bull terrier, wiek ok. 2-3 lata

Wygląd: ciemnobrązowa.
Charakter: spokojna, grzeczna, przyjazna.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom stały, Poznań

W dniu 15.04.2019 w woj. podlaskim w pociągu na trasie Rozedranka-Machnacz została znaleziona sunia rasy staffordshire bull terrier. Wiek ok.. 2-3 lata, brak chipu i tatuażu. Osoba, która ją znalazła,  przywiozła ją do Warszawy i oddała do naszej fundacji. Stafficzka podróżniczka zamieszkała w domu tymczasowym i dostała na imię Nanga.
Nanga jest psem idealnym! W domu bezproblemowa. Bez problemów z lękami, z agresją, nadpobudliwością. Nad wyraz ładnie odnajduje się w nowych sytuacjach. Przepięknie dogaduje się z psami. Test na kontakt z malutkim dzieckiem też zdany na piątkę. Na chwilę obecną poszukujemy właściciela Nangi. Ale, że nie lubimy siedzieć bezczynnie, w międzyczasie umawiamy ją do ortopedy oraz dermatologa. Sunia kuleje na przednią łapę oraz ma problemy ze skórą. Nanga mieszka obecnie w Warszawie.

Nanga1 Nanga2
Nanga3 Nanga4 Nanga5

13.05.2019 Pomimo ogłoszeń i naszych starań właściciel Nangi się nie znalazł. Znaleźli się natomiast ludzie, którzy postanowili dać suni nowy dom. I tak Nanga zamieszkała w Poznaniu u Ani i Jana. Zyskała nie tylko przytań pełną miłości i opieki, ale też rudego bratam staffika Rico.
Chcemy podziękować: Asi od Orsona za opiekę tymczasową i przygotowanie suni do adopcji, Łukaszowi od Tazza za pomoc i dziewczyną z TTB Poznań za wizytę przedadopcyjną. Znów łańcuszek dobrych serc zadziałał. A Wam, Aniu, Janie, dziękujemy po stokroć! Witajcie w Family AST. Kolejni wspaniali, młodzi ludzie na naszym pokładzie. Najlepszego dla Was! 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)