Nomi m2

NOMI
w typie pitbull red nose, wiek ok. 1,5 roku

Wygląd: ruda, pręgowana.
Charakter: sympatyczna, kombinująca, towarzyska.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: hotle dla psów, Konstancin Jeziorna, koło Warszawy
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nomi to ok. 1,5 roczna sunia w typie pitbulla red nose. Została znaleziona na Mazurach w towarzystwie ośmiu innych psów. Trafiła do punktu przetrzymań bezdomnych psów, a następnie pod nasze skrzydła.
Nomi jest niezwykle urokliwą sunią. Ma cudowny charakter. To taki pies w stylu "kochać i zbyt wiele nie wymagać". Bystrością nie grzeszy, ale urokiem kupi każdego. Jest niezwykle towarzyska, potrzebuje obecności ludzi, chodzi za swoim człowiekiem jak gąska. Nomi daje nam się poznać jako niezwykle zmyślna dziewczyna. Ma zdolności akrobatyczne, przechodzi przez płoty jak kot. Kombinuje, ale zawsze używając przy tym całej mocy swojego uroku. Człowiek aż się śmieje z jej pomysłów. W nowych hotelowych warunkach odnalazła się bardzo dobrze. Wiemy już, że nie załatwia się w domu. Niestety może mieć tendencje do niszczenia, więc jak tylko uda nam się zorganizować dla niej kennel klatkę rozpoczniemy trening klatkowy, aby zwiększyć jej szansę na adopcje. 
Nomi goni ptactwo. Do kotów jest raczej negatywna. Co do psów - tu trwa obserwacja. Sunia ma tendencje do bronienia zasobów (przed czworonogami, przed człowiekiem nie). Naszym zdaniem przy mądrym opiekunie, mogłaby mieszkać z drugim psem.
Nomi zostanie na dniach poddana zabiegowi sterylizacji. Po nim będzie szczepiona, i zachipowana. W jej przypadku szukamy zarówno domu tymczasowego jak i stałego. Sunia obecnie przebywa w psim hotelu Superrdog u Sylwii.

Nomi1 Nomi2 Nomi4 Nomi5

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)