Tequila m2

TEQUILA
pitbull, urodzona 23.02.2013 r

Wygląd: czerwona, z białym znaczeniem, uszy krótko cięte, brak kawałka nosa.
Charakter: aktywna, duże braki w socjalizacji i wychowaniu.
Zdrowie: zachipowana, odrobaczona, w trakcie szczepień.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, okolice Katowic.
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tequila to sunia rasy pitbull, urodzona 23.02.2013 r. Trafiła do nas ze swoją miotową siostrą Whisky, z którą dzieliła 6 lat życia na jednym podwórku, niestety niezbyt zgodnie. Sunie są u nas, ponieważ właściciel nie mógł się nimi dłużej opiekować. Szukają dwóch różnych domów, bo się ze sobą nie dogadują.
Tequila to typowo sportowy typ pitbulla. Jej opiekun prowadził ją aktywnie, dużo biegała, wisiała na oponach, pływała, miała do dyspozycji ogromny ogród. Za szczeniaka uczęszczała do psiego przedszkola. Niestety przez całe swoje życie była psem kojcowym. Nigdy nie mieszkała w domu, jedynie w bardzo chłodne zimy mieszkała w kennel klatce w garażu. Tequila w wyniku częstych konfliktów z siostrą ma liczne blizny po walkach, a także straciła kawałek nosa. Odniesione obrażenia nie wpływają na jej zdrowie, jedynie na urodę. Tequila obecnie mieszka w hotelu dla psów. Zostawiana sama w swoim pokoju nie niszczy, nie szczeka, nie wyje.
Dla Tequili szukamy nad wyraz mądrego domu. Sunia jest pitbullem starej daty, sportowym. Musi mieszkać w domu z ogrodem, bo przez brak socjalizacji i mieszkanie w szczerym polu nie odnajdzie się w miejskich warunkach. Sunia średnio jest nauczona chodzenia na smyczy. Raczej szukamy domu z większym ogródkiem niż 200 m (im większy ogród tym lepiej), z dobrym płotem. Tesia jest psem idealnym dla pitbullarza. Ten się zakocha na zabój od pierwszego spojrzenia! Sunia musi być koniecznie jedynaczką. Nie wchodzi w rachubę żaden dom ze zwierzętami. Tequila przebywa pod Katowicami. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018 lub a  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Tequila 1 Tequila 3 Tequila 5
Tequila 7 Tequila 10 Tequila 12

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)