Liczi m2

LICZI Złoty Bull
amstaffka, wiek ponad 10 lat.

Wygląd: w biało-rude łaty.
Charakter: spokojna, delikatna, grzeczna.
Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Po ponad 5 latach od adopcji na nasz pokład wróciła Liczi. Przewspaniały pies, cudny charakter, ostoja spokoju i delikatności. Niestety sytuacja zmusiła właścicieli do oddania suni z powrotem pod nasze skrzydła.
Liczi jest Złotym Bullem, śliczną seniorką z przyprószonym siwizną pyszczkiem. Ma ponad 10 lat. Moglibyśmy o niej pisać w samych superlatywach, szczególnie opisując charakter. To pies starej daty, o złotym usposobieniu i dobrych manierach. Sunia trafiła do domu tymczasowego do Alicji i Piotra, rodziców adopcyjnej Emi i DT Tukiego, wspaniałych, młodych ludzi pełnych troski i miłości. Powrót zniosła dzielnie, to my się bardziej martwiliśmy niż ona. Liczi jest wysterylizowana, zaszczepiona, ma wyrobiony paszport. Postanowiliśmy ją przebadać, co nastąpi na dniach. Zobaczymy co siedzi w tym starym ciałku. Liczymy, że nic nie znajdziemy i Liczi jest zdrowa. Liczymy też, że dom tymczasowy nie wypuści jej z rąk. Byliby wariatami oddając taki klejnot. Ale oficjalnie decyzji nie usłyszeliśmy, więc na razie Liczi czeka na dom. 

Liczi 2 Liczi 3 Liczi 4
Liczi 1 Liczi 9 Liczi 11

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)