Tequila m2

TEQUILA Złoty Bull
amstaffka, wiek 8 lat.

Wygląd: ciemnobrązowa z białymi znaczeniami.
Charakter: przyjazna, spokojna, grzeczna.
Zdrowie: problemu z oczami, na jedno nie widzi. 

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Rzeszów.
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tequila to 8-letnia amstaffka, którą prosto ze schroniskowego boksu (oddana przez poprzedniego właściciela), dzięki pomocy Ani i Kamila z Rzeszowa, trafiła na kanapę w domu tymczasowym. Tequila w nowym miejscu zaadaptowała się ekspresem, z kotem próbowała się zaprzyjaźnić już pierwszego dnia, jednak, kto zna koty ten wie, ze to one decydują o tym, kiedy ten czas nastąpi, co Tequila uszanowała. Dziś foch kotu minął i wraz z Tequilą śpią na kanapie. Panienka w domu jest kochaną przylepą, grzecznie zostaje sama, nie stwarza swym tymczasowym opiekunom żadnych problemów. Ania z Kamilem rozpoczęli stopniową walkę z nadprogramowymi kilogramami Tekli. W chorym oku udało się ustabilizować ciśnienie, póki co kontynuujemy leczenie i zobaczymy, czy konieczne będzie jego usunięcie. Niestety widzieć na nie na pewno nie będzie. Morfologia, biochemia, profil tarczycowy wyszły prawidłowo.
Z szukaniem domu wstrzymujemy się do czasu sterylizacji oraz być może, decyzji Ani i Kamila czy zechcą wypuścić w świat tak uroczą panienkę.

 Tequila 2 Tequila 3 Tequila 4

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)