Aja m1

AJA
amstaffka, wiek ok 10-12 miesięcy

Wygląd: czarna, z białymi znaczeniami.
Charakter: mądra, przyjazna, radosna, aktywna.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Piaseczno pod Warszawą.

Aja to ok. 11-miesięczna suczka w typie amstaffa, która została znaleziona. Aja jest po prostu wspaniała. Przyjazna, miła, radosna, otwarta na człowieka. I ładna i mądra! Nie ma problemów z emocjami, nie ma problemu z nadmierną ekscytacją, nie ma problemu z zachowaniami typu bronienie zasobów czy brak umiejętności komunikacji. Aja jest psem stabilnym, przepięknie umiejącym się wyciszyć w domu, nie szczekającym, spokojnym i opanowanym. Oczywiście jest też szczeniakiem, więc miewa wpadki z czystością w domu i czasami próbuje podgryzać za ręce. Jednak są to rzeczy dość łatwe do przepracowania zwykłą i prostą pracą ze szkoleniowcem. Z uwagi na niszczenie w domu, gdy zostaje sama (adekwatne dla normalnego szczeniaka typu wywalenie kwiatka czy wchodzenie na parapet) i naukę czystości rozpoczynamy z nią trening klatkowy. 
Aja mieszka aktualnie w domu tymczasowym w bloku. Nie ma problemu z miastem, ruchem ulicznym. Polecamy ją jak najbardziej jako psa miejskiego. W domu głównie leży na kanapie, w nocy pcha się do łóżka. Na spacerach jest opanowana, z napotkanymi psami chętnie się bawi, psy agresywne olewa. W aucie podróżuje wzorowo. Aja jest obecnie prowadzona w DT w sposób aktywny i świadomy. Z pewnością to jest klucz do sukcesu tego psa i jego cudownego charakteru. Jest to pies rasy sportowej, więc polecamy ją do adopcji osobom lubiącym aktywności, nie zaś spacery wokół bloku. Aja przebywa obecnie w Piasecznie pod Warszawą. Jest zaszczepiona, zachipowana oraz wysterylizowana. I co najważniejsze, czeka na fajny dom! Ktoś będzie mieć z tego psa niezwykłą pociechę i wspaniałego przyjaciela na lata. Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aja 1 Aja 2 Aja 3
Aja 7 Aja 8

08.01.2020 Paulinę poznaliśmy dzięki apelowi na FB o dom tymczasowy. Odwiedziliśmy ją, porozmawialiśmy, upewniliśmy się, że nie tylko w rozmowie telefonicznej ale i na żywo to ciepła, fajna dziewczyna z "naszej bajki". Wybraliśmy dla niej czarną węgielkę ze schroniska w Białymstoku. Chwilę trwało zanim zorganizowaliśmy transport, ale Paulina była dzielna i czekała. W sobotę dzięki pomocy Dawida dojechała do niej Afi nazwana przez nas finalnie Ają. I cóż to się okazał za pies. Wyciszony, socjalny, kanapowy, bez cienia agresji i większego kombinowania. Szczeniak jakich mało w dzisiejszych czasach, bo normalny i stabilny. No i jak się domyślacie, Aja zawładnęła nie tylko kanapą u Pauliny, ale także serduchem, które od wielu lat należało do bokserów. Paulina, witamy Cię oficjalnie w FAMILY AST! Fajnie, że jesteś z nami. Dbaj, kochaj, za bardzo nie popsuj tej czarnej piękności.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)