Kali m2

KALI
w typie amstaffa,wiek ok 1,5 roku

Wygląd: biały w ciemne piegi i czarne łatki.
Charakter: przyjazny do ludzi i psów, mądry, współpracujący.
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany, zdrowy.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Gdańsk
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 661 665 695, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kali to 1,5-roczny psiak w typie amstaffa, który aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Gdańsku u Karoliny i Tomka, kanapę dzieląc z astką Komą. Przed Kalim jeszcze zabieg kastracji, ale już rozglądamy się za nową rodziną dla białasa.
Kali to mieszkaniowy psiak, nauczony czystości i podstawowych zasad współżycia społecznego. Na co dzień, podczas nieobecności opiekunów, czas spędza drzemiąc w kennel klatce. Ma fajne relacje z innymi psami, stąd w nowym domu spokojnie mógłby zamieszkać z suczką. To bardzo pogodny, wesoły psiak, uwielbiający ludzi. Jak na nastolatka przystało w okazywaniu radości jest dość wylewny, ale też bardzo mądry i np. w mig łapie, że w progu domu gości należy witać na czterech łapkach. Kali jest bardzo ładnie zorientowany na człowieka, słuchający i stale zerkający na opiekuna w oczekiwaniu na wskazówki. A ponieważ jest też jest łasy na smaczki, tak więc praca z nim będzie czystą przyjemnością. Spacery to coś, co Kali kocha. Uwielbia węszyć i poznawać nowych psich kumpli. Drzemią w nim spore pokłady energii, dlatego też będzie idealny dla opiekunów lubiących aktywnie spędzać czas. Warto jednak zwrócić uwagę, iż dreptanie na luźnej smyczy, przywołanie, czy nie pobieranie "smaków" z ziemi, wymaga jeszcze solidnego szlifu. W sprawie adopcji Kaliego zapraszamy do kontaktu telefonicznego 661 665 695 (Natalia) lub do kontaktu mailowego.

Kali1 Kali2 Kali3
Kali4 Kali5 Kali7

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)