Bolo m2

BOLO Złoty Bull
amstaff, wiek 12,5 roku.

Wygląd: biało-czarny, w łaty, uszy cięte.
Charakter: przyjazny, spokojny. 
Zdrowie: problemy ze zdrowiem, ortopedyczne, z pęcherzem, sercem, tarczycą.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Kraków
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Bolo to Złoty Bull w wieku 12,5 roku. Trafił do nas ze schroniska w Tczewie, gdzie znalazł się po śmierci opiekuna. Z tego co wiemy, kolejnego, bo psiak nadmieniał się domów w swoim życiu. Dlatego bardzo chcemy zapewnić mu godną złotą jesień życia. Bolo jest zdecydowanie emerytem. Nie domaga mu już zdrowie. Widać, że nogi pobolewają, w kręgosłupie strzyka, a pęcherz potrafi przeciekać. Jesteśmy w trakcie diagnostyki naszego dziadka. Wiemy już, że serce wymaga leków (Vetmedin 5mg), że cierpi na niedoczynność tarczycy. Przed nami badanie USG. Tak więć Bolo jest psem szczególnej troski. Takim nad wyraz chwytającym za serce. Chłopak stara się być dzielny! Dzielnie kroczy na spacerach, sprężyście dźwigając ciało, ale głownie lubi poleżeć sobie na ogrodzie, od czasu do czasu trochę marudząc. Bolo extra podróżuje samochodem. Bolo aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Krakowie. Szukamy dla niego domu stałego, takiego już na zawsze, gotowego na zmierzenie się z psią starością. Prosimy też o wsparcie naszego Seniora. Karmą, np. chrupkami Grain Free, lekami - Vetmedin 5 mg lub niewielką choćby darowizną na konto fundacji: AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
Z dopiskiem „Darowizna Bolo”.

Bolo 3 Bolo 4 Bolo 8
Bolo 10 Bolo 11 Bolo 12

06.08.2020 Nasz dzielny Bolo odpoczywa już po zabiegu stomatologicznym, podczas którego miał usunięte 14 zębów i wyczyszczone te, które jeszcze udało się uratować. Niestety to nie wszystko i seniora czeka jeszcze powtórka, ponieważ lekarze nie mogli ryzykować i usuwać więcej zębów na raz. Kochani, bardzo Wam dziękujemy za taki odzew przy zbiórce na tego wspaniałego psa. Jest to dla nas ogromne wsparcie i razem możemy nieść pomoc dla tego cudownego dziadka, aby w końcu mógł żyć bez bólu i radować się swoim emeryckim życiem.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)