Melisa m2

MELISA
amstaffka, wiek ok. 7 lat

Wygląd: czarna, duże białe znaczenie.
Charakter: problemy z początkową akceptacją ludzi i psów.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Łódź.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Melisa to amstaffka w wieku ok. 2 lat, która przyjechała do nas z psiej przechowalni, gdzie trafiła po znalezieniu. Na imię ma Melisa, ale to raczej jej opiekunce Agnieszce taka melisa by się przydała. Bo sunia to wprawdzie wylękniony, ale jednak diabełek i to ze sporymi różkami. Na razie w domu tymczasowym nie jest łatwo. O ile sunia zaakceptowała ładnie swoją opiekunkę, o tyle ma duże problemy emocjonalne w kontaktach z psami oraz innymi ludźmi. Na tym gruncie czeka dziewczyny ogrom pracy. Dodatkowo mamy problemy z utrzymaniem czystości, tutaj sunię czekają badania, czy wynika to z problemów z emocjami, niewychowania czy też jakiejś dolegliwości zdrowotnej. Będziemy was na bieżąco informować co słychać. Melisa aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. 

Melisa 3 Melisa 4
Melisa 5 Melisa 6

20.07.2022 Wpadliśmy z krótką wizytą do hotelu Melisy, jednej z naszych rezydentek, która jest pod naszymi skrzydłami już rok. To jeden z tych psów, które miały być cudowne,i niekłopotliwe, a okazało się, że nie jest tak do końca różowo. Melisa jest bardzo oddaną sunią, ale tylko dla osób które pozna i zaakceptuje. To ten typ psa, o którym się mówi, że za właścicielem skoczy w ogień. Wadą Meli jest brak tolerancji obcych. Sunia ma tendencje do pilnowania opiekuna. To powoduje, że Melisa nie jest psem łatwym w obsłudze, a do tego jakoś nie ma tłumu chętnych aby ja adoptować. Na szczęście Mela jest w świetnej formie. Zgrabniutka, wesoła, wpatrzona w opiekunów. Wygląda bosko, najwyraźniej emerytura jej służy. Gdyby ktoś z Was chciał poznać Melisę, podarować jej dom, zapraszamy do kontaktu mailowego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Nieustająco także zbieramy na utrzymanie Meli w hotelu:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
W przypadku przelewów z zagranicy: BIGBPLPW Bank Millenium S.A. Branch Millenium
IBAN: PL 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
DAROWIZNA MELISA

Melisa 9 Melisa 7
Melisa 10 Melisa 8

31.12.2023 Meliska w tym roku obchodziła jedenaste urodziny. Jest takim pieskiem, na którym mało kto zawiesza oko, czy to przez jej metrykę, czy nieufność, którą okazuje obcym przy pierwszym poznaniu. Gdyby jednak ktoś miał czas i choć odrobinkę chęci, wtedy to się można z Melisą kumplować! My mamy dla Melisy tylko jedno olbrzymie marzenie, aby ktoś zapragnął się z nią zaprzyjaźnić na zawsze, podarować jej kochający dom, dzielić życie i wspaniałe przygody, bo zdrówko babusi dopisuje, więc można działać! Sunia powinna być jedynaczką. Meliska czeka na Ciebie, domku, wytrwale, cierpliwie, z nadzieją w pięknych oczętach. Jeśli ją widzisz, odezwij się do nas koniecznie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Melisa 11 Melisa 12 Melisa 13

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)