019A8562

DEJSI
mix pitt bull red nose, wiek ok. 10 miesięcy.

Wygląd: czekoladowa, z białymi znaczeniami.
Charakter: łagodna, przyjacielska dla ludzi, psów, kotów, lekko lękowa.
Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.
Wirtualny Opiekun: brak

Dejsi, mocno kudłaty pitt bull rednose, trafiła pod opiekę Fundacji AST. Wcześniej kilka razy zmieniała dom, tak wieć nie zaznała nigdy stabilności, czy wychowania. Dodatkowo była bita. Dziś jest sunią o bardzo miękkim charakterze, ze skłonnością do lękliwości. Nie ma w sobie cienia agresji ani do ludzi, ani do psów czykotów (reakcja sprawdzona do kotów nieuciekających). Co jest jednak ważne, w kontaktach z psami nie do końca umie się komunikować (co może w przyszłości rodzić problemy w relacjach z czworonogami).
Dejsi jest bardzo delikatna w obyciu, nie ma problemu z pilnowaniem zasobów. Przy mądrym przewodniku możemy polecić ją do domu z innym czworonogiem i dziećmi (dzieci powyżej 5 roku życia z uwagi na lęki Dejsi).
Dejsi jest sunią domową, aktualnie przyuczamy ją do zostawania w kennel klatce, ponieważ poprzedni właściciele zgłosili, że sunia niszczy. Dodatkowo douczamy czystości, popnieważ miewa wpadki.
Dla Dejsi szukamy mądrego, świadomego, troskliwego domu, otwartego na wielomiesięczną pracę z psem lękowym. Idealnie jeśli nowi właściciele uczęszczaliby z nią na grupowe zajęcia z posłuszeństwa. Chętnie widziany byłby dom poza miastem, gdzie sunia będzie mniejsza liczba bodźców, bądź mieszkanie w cichej, zielonej okolicy.
Dejsi, pieszczotliwie nazywana przez nas "potarganym picbullem" jest wysterylizowana, zaszczepiona oraz zachipowana. Waży niespełna 20 kg. Dejsi obecnie przebywa w hotelu dla psów ok. 30 km od Warszawy. Adopcja jest możliwa na terenie całego kraju.

019A8632 019A8587 019A8560

30.11.2015 Listopad kończymy adopcją. I to jaką! Nowych właścicieli już nie szuka młodziutka Dejsi, czyli potargany picbull. Zostaje w domu tymczasowym na stałe! Sylwia, Maciek i ich córka zakochali się w niej od początku, ale mieli plan aby wyuczyć, wychować, a potem znaleźć najlepszy z możliwych domów i być dalej domem tymczasowym. Ale rozum swoje, a serce swoje. Dejsi po dwóch tygodniach szkoleń mądrzejsza o póltora psa, skradła ich serca do samego końca.
Ślicznotka mieszka z drugim psem i trzema kotami. Relacje w stadzie są rewelacyjne, a psy na pewno będą jednymi z bardziej wychowanych na dzielnicy. Dejsi trafiła na wytrwałych i pracujących opiekunów. Takich domów życzymy każdemu z naszych psów.

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)