Wika m2

WIKA

american bully, urodzona 29.03.2016 r

Wygląd: w duże, biało-rude łaty.
Charakter: lekowa, w trakcie oceny.
Zdrowie: problemy alergiczne i ortopedyczne.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Wika to suczka american bully, urodzona 29.03.2016 r, która została do nas oddana celem oceny i pracy behawioralnej oraz znalezienia jej opiekunów świadomych jej problemów i potrzeb. Byłym właścicielom zależy, aby nie była przekazywana z rąk do rąk. Wika jest suczką bardzo silnie lękową. Na razie jest za wcześnie, aby rozpisywać się coś więcej. Z pewnością Wika będzie szukać opiekuna, który wie co to pies z lękami, koniecznie domu z ogrodem (z uwagi na lękliwość oraz kwestie ortopedyczne). Bo ze zdrowiem u Wiki tez jest tak sobie. Przed nami wizyta u dr Milewskiej, alergologa, ponieważ widać, że sunia ma mocno poważne problemy. Poza tym na pewno też ortopeda, bo widać że tutaj sunie taż niedomaga. Potrzebujemy trochę czasu z Wiką by napisać wam coś więcej zarówno o jej zdrowiu jak i zachowaniu.

Wika 4 Wika 1
Wika 6 Wika 3

21.08.2021 W miniony poniedziałek Wika odwiedziła dermatologa dr Mielewską w Lecznica Weterynaryjna Wetlandia celem kontroli leczenia alergii i powikłań bakteryjnych. To jedna z pierwszych wizyt, przed nami na pewno kolejne bo Wika jest na tyle silnym alergikiem, że przy niej jest co robić. Po wizycie u pani doktor pojechaliśmy do kardiologa, aby sprawdzić serduszko. Niepokoi nas mocno zbyt długie podniebienie u suni, więc przed narkozą chcieliśmy skontrolować jego stan. Diagnoza - zdrowe! Przed nami ciąg dalszy wizyt. A przed Wiką szukanie kochającego, mądrego domu!

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)