Jak możesz nam pomóc?

15 banner

Jest kryzys. Czasy są ciężkie. Koszta rosną, ceny galopują. Trudniej jest pomagać. Wiemy, że nie jest to Wam obce, wiemy, że jesteśmy w tym wszyscy razem. Wiemy też, że coraz więcej psów trafia na bruk, a w tym ogrom tych najbliższych naszemu sercu - seniorów. Bezbronnych, słabszych, często obolałych i schorowanych, poddających się bez walki, pozbawionych wsparcia. Ponoć wszystko przemija, trzymamy się więc nadziei, że i ten trudny czas kiedyś minie, a teraz musimy zrobić co się da, aby przetrwać i nie przestać nieść pomocy. I możecie nam w tym pomóc i to niewielkim kosztem.

324839579 1533226860516252 1053520047527333023 n

1,5%
Jedno jest w życiu pewne: śmierć i podatki. Tak się dobrze składa, że z tego podatku można jeszcze coś fajnego wycisnąć - przekazać półtora procenta na Organizacje Pożytku Publicznego. Przypominamy nasz numer KRS: 0000006471, który wystarczy wpisać w rozliczenie, żeby zasilić skarbonkę bullowatych.

ADOPCJE WIRTUALNE
Nie możesz dać domu stałego, nie masz warunków na tymczasowanie, ale chcesz „mieć” psa, odwiedzić go czasem, pójść na spacerek, dostać zdjęcie słodkiej mordeczki, posłuchać co u niego dobrego, a co jeszcze lepszego dzięki Tobie. Adoptuj bulla wirtualnie! Nie ustalamy kwot minimalnych, nie ustalamy górnych limitów, ofiarowujesz ile możesz. Wybierz psiaka, ustal wygodną dla siebie miesięczną kwotę wsparcia i daj nam mailowo znać na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , a zajmiemy się resztą.

DOM TYMCZASOWY
Dostajesz od nas psa i pełen pakiet wsparcia: karmimy, leczymy, podpowiadamy jak budować zdrową relację, pracować z psem, dobrze się rozumieć. Ty masz psa, pies ma dom, my mamy Was.

ZBIÓRKI I DAROWIZNY
Na Facebooku stuknęło nam PIĘĆDZIESIĄT tysięcy obserwujących. Mega! Nawet nie możemy sobie wyobrazić, ile dobrego moglibyśmy wspólnie zdziałać, gdyby każdy z nas dorzucił tylko jeden złoty miesięcznie. Czy to do zbiórki na karmę, czy na leczenie. Ile żyć moglibyśmy razem ocalić. Tylko jedną złotówką miesięcznie.

ZASIĘGI
Lecimy z totalną darmoszką. Udostępnianie, komentowanie, lajki i serduszka - darmowe i od niechcenia. W dobie szalonych algorytmów giniemy w innych treściach, Wasze ud i up pomogą nam dryfować na tych wzburzonych algorytmowych wodach. A może masz duże zasięgi, zaangażowane grono odbiorców i chciał*byś pomóc pokazać naszych podopiecznych w innych zakamarkach internetu? Jesteśmy głodni pomysłów i otwarci na współpracę! Odezwij się na pw lub This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)